Уперше за часи Незалежності у Полтаві влаштували День газети

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/A-ORrjiBgNScR

Свято для читачів та співробітників видання організував колектив «Полтавського вісника». Газета вже довгий час тішить полтавців цікавими матеріалами. Привітали «вісниківців» зі святом і наші журналісти.

Привернути увагу полтавців до друкованих видань вирішив колектив «Полтавського вісника». Головний редактор видання Лариса Семеняга розповідає: останнім часом читач став більш вимогливим. Газети мають серйозних конкурентів – електронні видання та телебачення. Тому сучасний читач вимагає щирих, чесних та цікавих матеріалів. Цього року видання святкуватиме свій 110-ий ювілей. Про свої здобутки говорять скромно: жодних досягнень не було без героїв журналістських матеріалів та читачів.

/Лариса Семеняга, головний редактор газети «Полтавський вісник»

Наші підсумки – це перемоги, здобутки, хвилювання і переживання наших земляків. Як тільки було багато позитиву, гарних перемог дітей, спортсменів, взагалі виробників. Оце і є наш підсумок, що ми змогли написати про людину гарно. І дай Бог, щоб ця інформація, яка пройшла в нашій газеті, дала крила тій людині/

Вихід нового номеру газети вісниківці порівнюють із народженням дитини. Говорять: відчувають те ж саме хвилювання та радість.

/Лариса Семеняга, головний редактор газети «Полтавський вісник»

Я відчуваю, що коли я приходжу в четвер, коли вже вийшов номер, я беру одразу 2 номери. Один погортала, потім – другий. І я впіймала себе на тому, що я вже раз п'ятий його перечитую. Тому, як дитина. Щось подобається, щось хвилює, десь збій, десь помилка, десь не там поставлена інформація. І все це переживається, зрозуміло, що емоційно, але якщо не буде хвилювання, то не буде цікавої газети/

Привітати газету зі святом прийшли колеги-журналісти, колишні співробітники видання, постійні читачі. Цього дня усі присутні мали змогу познайомитися з колективом «Полтавського вісника»: журналістами, коректорами, рекламниками, фотокорепондентами – усіма, хто плідно працює над кожним номером газети.

Редакція «Полтавського вісника» певна: якщо читацькій аудиторії сподобаються подібні Дні газети, ця традиція буде продовжуватися й надалі.

Крістіна Брігіда

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію