Квіти у Корпусному парку висадять тільки у червні

Візитна картка Полтави – Корпусний парк, краєвиди якого посідають чільне місце у фотоальбомі кожного поважаючого себе туриста, цього року вже не такий привабливий для фотосетів. Улюблене місце для фотографування молодят, мешканців і гостей міста цієї весни залишилося майже без квітів. Коли нарешті заквітне Корпусний сад, спробувала дізнатися Альона В'язнікова.

Наталія Георгієвна часто гуляє Корпусним парком, особливо теплої пори, говорить: звикла милуватися квітами, але додає: тільки не цієї весни.

/Наталія Георгієвна, мешканка м.Полтави

Звичайно, раніше було краще, більше. Як раз ішла, думала, що окрім цієї алейки, що тут зроблена більше, нема нічого. Ну взагалі квітів стало менше/

Погоджуються із жінкою і інші полтавці, які цього травневого дня вирішили прогулятися парком, скаржаться: у порівнянні із минулими роками парк просто пустий.

/Бліц

Ні, дуже мало. Раніше взагалі після війни персидський килим був. Ну років 2-3 тому було дуже гарно, ну не повністю все було засаджено, але більше/

Деякі полтавці лояльніші, але кількості та різноманіття флори у саду не вистачає всім.

/Бліци

- Я вважаю, що квіти є. Може недостатньо – це так, згоден. Раніше їх було якось більше. А зараз якось поменшало. Хотілося б, щоб їх було більше

- Квітів, я думаю, щоб їх було побільше і більше різноманіття. Щоб більше кольорів було. Було б цікавіше/

Чому ж цього року, зважаючи на те, що з середини квітня температура повітря впевнено тримається набагато вище нуля, а квіти в Корпусному парку і досі не виросли, у полтавців свої думки.

/Бліци

- Ну, мабуть, не вистачає людей, щоб доглядати за квітами

- Влада наша міська, мабуть, не працює/

Працює, кажуть у Міській раді: робота по висадженню квітів у місті триває. За словами керівника прес-служби, вже насаджено квіти у Парку «Перемога», біля пам’ятників Зигіну, Лялі Убийвовк, Келіну та Вічного Вогню, що в Авіамістечку. Частково заквітчані Соборний майдан, Сонячний та Корпусний парки. Всього до кінця червня обіцяють висадити 150 тисяч квітів. Крім того, цього року Міська влада витратилася і на так зване вертикальне озеленення. Петунії з’явилися вздовж Каштанової алеї, прикрасили Міськвиконком та Школу мистецтв. Нагадаємо, минулого року такої розкоші полтавці не бачили, бо мер, як він сам зазначив у розмові із нашим журналістом рік тому, зекономив для міста близько 300 тисяч гривень, скасувавши ампельне озеленення.

Стрічка новин