В обласній раді вирішували питання про підтримку комунальних видавництв

Про фінанси і питання профільні говорили депутати на засіданні постійної комісії облради з питань регламенту, депутатської діяльності й інформаційної сфери. Серед іншого, йшлося і про підтримку комунальних ЗМІ та видавництв, і про відзначення 75-ти річчя від дня утворення Полтавської області.

Про внесення змін до головного фіндокументу, до питань профільних і інші проекти. Менше 10-ти питань винесли на порядок денний засідання постійної депутатської комісії з питань регламенту, депутатської діяльності та інформаційної сфери. Крім того, що погодили внести зміни до програми розвитку інформсфери, книговидання та книгорозповсюдження, і нове – відзначення 75-ї річниці від дня утворення Полтавської області, яка припадає на 22 вересня.

/Геннадій Фасій, начальник управління культури Полтавської облдержадміністрації

Розроблений ряд заходів, принагідно до дати. Планується влаштувати прийоми губернатора, голови облради із громадськістю, делегаціями. Як показує досвід, нещодавно таку річницю відзначала Київщина, то дуже багато гостей, делегацій цікавляться областю/

Також на рівні міст і області, в тому числі – і навчальних закладів та бібліотек, зазначає Геннадій Фасій, буде проведено ряд культурно-масових та спортивних заходів. Установам та організаціям міста рекомендуватимуть у дні святкувань вивішувати крім державного і прапор області.

Крістіна Криженко

А на черговому зібранні бюджетної комісії при обласній раді вирішувала питання, які депутати не встигли винести на розгляд минулого тижня. Бюджетні питання вже вирішені, залишились питання кадрові та програмні. Зокрема, на розгляд виноситься нова програма про поводження з твердими побутовими відходами на 2012-18 роки.

/Олександр Тонков, начальник Головного управління житлово-комунального господарства Полтавської облдержадміністрації

Нова програма поводження з твердими побутовими відходами має свої інновації. Враховуючи те, що сьогодні технології рухаються вперед, ми плануємо значно знизити рівень твердих відходів, що закопуються в землю/

Також на розгляді депутатів – питання про передачу до комунальної власності міста обсягів виконаних робіт та використаних матеріалів при будівництві спортивно-оздоровчого комплексу по вулиці Петра Юрченка, 1-А. Загалом поправок до програм було багато.

/Валерій Пархоменко, голова постійної депутатської комісії з питань бюджету та управління майном Полтавської ОР

З одного боку ми повинні краще працювати над розробкою програм. А з іншого це говорить про те, що ми працюємо, якщо виникають питання по ходу і ми робимо поправки/

Всього 9 питань розглянула комісія, але практично кожне вирішувалось одноголосно, за загальною згодою всіх членів комісії.

Стрічка новин