У Полтаві не вистачає громадських туалетів

Цікавий факт – у Полтаві всього 3 громадських туалети. Всі інші відповідні заклади є приватною власністю. Адреси, де розташовуються вбиральні, також знає далеко не кожен полтавець. Про гостей міста мова навіть не йде. Більше про делікатну ситуацію з туалетами – дивіться далі.

Літо – пора, коли вулицями нашого міста прогулюється значно більше людей, ніж в інші пори року. Часто такі прогулянки затягуються, і за цей час природньо виникає необхідність справити потреби, а от де це зробити, полтавці не завжди знають.

/Бліци

- Почекай, почекай, а де у нас є?

- Хіба що на ринку. Ну і ще в переході

- Немає, взагалі немає. Я особисто не знаю. Хіба десь проситися

- Безкоштовних? Ні, немає/

В переході «Злато-місто» є платний туалет, і таких – ще декілька, зокрема, на ринках. А от яка ж справа з громадськими туалетами, ціни на користування якими встановлює місто. За інформацією прес-служби міської ради, балансі міста знаходиться всього три громадські туалети: в Петровському парку, на Соборному майдані та за кінотеатром Котляревського. Щоправда, чистота та якість цих вбиралень у мешканців викликає дуже багато запитань.

/Бліци

- Ті, що в центрі, ще нормально, а за межами кільця вже не відповідають нормам

- Задовільний стан. Задовільний

- Жахливий стан. Я туди не ходжу, там запах жахливий

- Ті які громадські, в них сморід жахливий

- Страшне діло, і не тільки з туалетами. Я не знаю, чим наш мер займається, який гречку роздає, але це не годиться/

До слова, місто ще має 13 біо-туалетів, які знаходяться на балансі КАТП-1628. Їх виставляють під час масових гулянь. Ще в Полтаві є декілька туалетів, приналежність яких не встановлена і, відповідно, їх ніхто не прибирає. Така доля може скоро спіткати і ці 3 туалети, що перебувають на балансі міста, адже, за інформацією прес-служби міської ради, в цьому році коштів на їх утримання взагалі виділено не було. Тобто, наразі ці туалети перебувають на самоокупності.

Натомість, на ремонт фасаду міська рада гроші знайшла. Як повідомили нам у прес-службі останньої, на це виділено близько 400 тисяч гривень. Будь-які коментарі з цього приводу очільник міста давати відмовився, та й, зрештою, дозвонитися до нього проблематично. Але питання залишається. Чому місто може витрачати майже пів-мільйона гривень на ремонт фасаду адмінбудівлі, а на обслуговування туалетів грошей знайти не може.

Стрічка новин