Полтавщина планує на середину літа і надалі утримувати передові місця по Україні

Плануємо на середину літа і надалі утримувати передові місця по Україні: за розрахунком населення за надані послуги із теплопостачання, в житловому будівництві й інших галузях. Про це і не тільки йшлось на прес-конференції першого заступника губернатора Віктора Животенка.

Розпочалася прес-конференція першого заступника губернатора Віктора Животенка із підсумків останнього опалювального сезону. Доповідач говорить: на липень планують вийти на 90% розрахунку споживачів за отримані послуги. Зі свого боку, говорять, роботу теж провели відповідну.

/Віктор Животенко, перший заступник голови Полтавської облдержадміністрації

У нас не було великих поломок, ми працювали злагоджено, тож населенню немає на що нарікати. Якщо і були якісь затримки, то вони вирішувались у робочому режимі/

У питанні будівництва наш регіон посідає 5-те місце за капіталовкладеннями. Нині в області діє кілька програм: іпотечне кредитування, доступне житло 30 на 70, індивідуальне будівництво на селі. А ось із протитуберкульозним диспансером – ситуація складніша. Поліклініка, збудована 4 роки тому, тріщить по швах.

/Віктор Животенко, перший заступник голови Полтавської облдержадміністрації

Сьогодні і немає кому пред'явити претензій стосовно будівництва - і фірми тієї вже немає. Є проблема, але є вирішення. Ми звернулись до нашого проектного інституту, і там запропонували певні заходи/

Причини руйнування, як пояснили у профільному інституті, – здешевлення будівництва. Коштів свого часу витратили менше, та і незабаром будівництво зупинили. Цілком ймовірно, говорить заступник губернатора, що якщо б будували поетапно, без значних пауз, нинішніх проблем можна було б уникнути. А нині на наступній сесії планують виділити 3 млн гривень – на стягнення і підсилення збудованої поліклініки. Паралельно проводять роботи по зведенню 3-ї черги. За словами Віктора Животенка, на рік поточний від держави на диспансер маємо 100 млн гривень. Тож завдання – вчасно і правильно їх освоїти.

Стрічка новин