Лектори та науковці ПОІППО імені Остроградського відзначили День науки в Україні

У відеоархіві знаходяться 2 сюжети з такою назвою:
1) Сюжет №1
2) Сюжет №2

У рамках свята відбулося урочисте зібрання працівників закладу, на якому обговорювали стратегії шкільного навчання на базі дослідництва.

Навчання, орієнтоване на дослідництво, – тема урочистого зібрання лекторів Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені Михайла Остроградського, присвяченого Всеукраїнському Дню науки. Основна мета заходу, розповідає проректор з наукової роботи, – консолідація зусиль науковців Полтавщини в забезпеченні впровадження наукових досліджень у практику дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладів.

/Сергій Клепко, проректор з наукової роботи ПОІППО

Коли вчитель-дослідник буде працювати з учнем, тоді учень зможе сформувати загальні компетентності на базі дослідництва. Він буде ставитися з цікавістю до світу, буде мати відповідні досягнення у володінні тими чи іншими предметами/

Зібрання науковців і лекторів Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені Михайла Остроградського, продовжує Сергій Клепко, покликане зосередити діяльність викладачів навчального закладу на підвищенні кваліфікації вчителів області. Адже не завжди кожен вчитель сумлінно виконує свої професійні обов'язки, говорять самі викладачі закладу.

/Володимир Моргун, професор кафедри педагогічної майстерності ПОІППО

На жаль, і сьогодні, коли класний керівник доводе план роботи з класом, не вивчивши дітей класу, не вивчивши клас, як колектив, то він теж, на жаль, далекий від науки/

У подарунок всі учасники зібрання отримали друковану продукцію, видану навчальним закладом: книги та журнали. А для ознайомлення з творчим доробком викладачів спеціально був підготовлений довідник «Лектори Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені Михайла Остроградського», укладений на основі резюме самих викладачів закладу.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію