У Полтаві косять траву, але косять не правильно

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/kpho2HyigNUta

Такої думки дотримуються деякі полтавці. Вони переконані, що з таким косінням наше місто скоро повністю заросте амброзією. Як же потрібно косити траву – спробували дізнатись наші журналісти.

І так не так, і так не так. В минулому році ми робили ряд сюжетів про те, що траву в Полтаві погано викошують. В цьому році до комунальників таких претензій немає. Проте у деяких мешканців міста є питання з приводу якості скошення трави.

/Ростислав Шевченко, переживає за скошену траву

Цей догляд за зеленими насадженнями більше нагадує винищення. Трава вимагає певного до себе ставлення, її треба вчасно і правильно підкошувати/

За словами пана Ростислава, кожний сорт трави потребує правильного до себе ставлення та має свій час, коли його потрібно зрізати.

/Ростислав Шевченко, переживає за скошену траву

Через кілька тижнів, через місяць ми на місці цих нищівних покосів будемо бачити зарослі амброзії/

Як же в Полтаві косять траву? За роз'ясненням ми звернулись до комунального підприємства «Декоративні культури», що займається цими питаннями. Там нам повідомили, що у них в обслуговуванні знаходиться 52 об'єкти по викошенню трави. Розташовані вони по всій території міста. Займається цим 7 штатних працівників. Стандарти по зрізанню зелених насаджень також є. Трава після скошення має підніматись над землею на 3-10 сантиметрів. Проте чіткого графіка викошування, зізнаються комунальники, у них немає. Все залежить від погодних умов. Полтавці ж кажуть: питанням, як саме має бути зрізана трава, ніколи не переймались. Для них головне, щоб було охайно і чисто.

/Бліци

- Завжди скошують, і стан у неї, як у серпні місяці. Було жарко, не скосили, і все висохло

- Нічого, косять ніби ж, добре все

- Можна було б більше квітів насадити, щоб люди раділи/

Невідомо, чи почнуть комунальники косити кожний сорт трави за певними стандартами, але факт є фактом – кількість амброзії в Полтаві з кожним роком збільшується. Чи й справді впливає на її ріст скошення трави комунальниками, достеменно сказати ніхто не береться.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію