У їх роботі із 1 червня відбудуться суттєві зміни

У відеоархіві знаходяться 2 сюжети з такою назвою:
1) Сюжет №1
2) Сюжет №2

Мова – про діяльність митниці. Саме із початком літа працівники цієї служби працюватимуть за новим митним кодексом. Говорять: він відповідає вимогам сьогодення і актуальний якраз до проведення чемпіонату Євро-2012. Що і для кого спростили – знають наші журналісти.

У відпустку поїхати легше і грошей із собою можна брати відтепер більше, розповідають у Полтавській митниці. Все, пояснюють, через новий Митний кодекс, який вступає в дію з 1 червня поточного року. Зміни у існуючих процедурах спрощені і для суб'єктів підприємницької діяльності, і для громадян.

/Тетяна Буряк, т.в.о. начальника Полтавської митниці

Для пересічних громадян дозволено ввозити на митну територію України суму до 300 євро (поріг збільшено з 200 до 300). До тисячі тисячі і 500 євро – через авіаційні і інші пункти пропуску відповідно, і до 50 кг у ручній поклажі без сплати будь-яких податків/

Поріг, зазначають митники, збільшено із попередньої цифри у 200 євро. При ввезенні від тисячі до 10 тисяч євро загальна ставка ввізного мита зменшена з 20 до 10%.

/Тетяна Буряк, т.в.о. начальника Полтавської митниці

Якщо ж людина перевозить понад 10 тисяч євро, то оформлення йде у порядку, передбаченому для суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності. Поріг збільшено з тисячі до 10 тисяч євро/

Для власного споживання, продовжує Тетяна Буряк, можна перевозити харчові продукти на суму до 200 євро, і крім того, буде можливість законно перевозити через кордон домашніх тванин, птахів та акваріумних риб. Плюси для підприємців – можливість самостійно обирати митницю, у якій вони декларуватимуть свої товари, використовувати електронне декларування без будь-яких обмежень. Крім того, проведення митних процедур здійснюватиметься протягом 4-х робочих годин і введено нове поняття «компроміс у митній справі». Щодо порушень, перелік їх видів скорочено і переглянуто стягнення, а товарна контрабанда переведена із розряду кримінальних злочинів в адмінправопорушення.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію