Полтавщину відвідала Наталія Королевська

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/KrtnMGRxgNSHi

Нова команда, громадянський контроль, реалізація програми «Нова економіка – нова країна» – про це під час свого візиту на Полтавщину говорила лідер партії «Україна – Вперед» Наталія Королевська. Політик побувала у Полтавському конструкторському бюро «Аерокоптер», відкрила у Полтаві громадську приймальню своєї партії, а також зустрілася із виборцями. Про головні положення програми Наталії Королевської, а також її пропозиції щодо зміни економічної ситуації в країні – у наступному сюжеті.

Лідер партії «Україна – Вперед!» Наталія Королевська завітала до Полтави з презентацією проекту програми «Нова економіка – нова країна». Економічна модель, яка сьогодні працює в країні, зазначила політик, здебільшого задовольняє потреби багатих. Нова економічна модель, побудована на прозорих принципах, передбачає, перш за все, систему боротьби з корупцією, систему стимулів, підтримку експорту тощо. За цією програмою пенсії складатимуть 500 євро, а середня заробітна плата збільшиться до 1000 євро. Щоб досягти цього, переконана Наталія Королевська, слід перш за все об'єднуватися не політикам між собою, а політикам із людьми. Втілити це у життя, зазначила лідер партії «Україна - Вперед!», здатна нова команда.

/Наталія Королевська, лідер партії «Україна - Вперед!»

Ми зробимо так, щоб команда була альтернативною усім політикам минулого, команда складалася з нових людей, людей, які сьогодні отримали довіру, людей, які реально зможуть змінити ситуацію в країні/

Наталія Королевська зауважила: головне завдання на сьогодні – об'єднання всіх для того, щоб змінити економічну ситуацію в Україні. Досягнення такої мети передбачає створення єдиного економічного плану, єдиної дорожньої карти, використання потенціалу українських підприємств.

Наталія Королевська певна: необхідно максимально використовувати промислові можливості країни. Адже сьогодні держзамовлення на, приміром, вітчизняні гелікоптери майже немає.

/Наталія Королевська, лідер партії «Україна - Вперед!»

Коли наш товар конкурентний на азійських ринках, на європейських ринках, відповідає ціна й вартість, то, звісно, такі підприємства потрібно стимулювати, давати можливість розвиватися і, в першу чергу, опановувати українські ринки/

Висловилася Наталія Королевська і з приводу бойкотування Євро-2012. Політик запропонувала європейським країнам брати приклад із стародавніх греків, які на час Олімпійських ігор припиняли війни. Те ж саме, відзначила Наталія Королевська, повинні зробити й українські політики: завершити усі дискусії та працювати над іміджем нашої країни.

Крістіна Брігіда

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію