Студенти ПолтНТУ свої дипломні роботи захищали у Нацбанку України

Захистити дипломну роботу та відрекомендувати себе майбутньому працедавцю – таку унікальну можливість вже 5 років поспіль мають студенти Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка. Цього дня свої магістерські роботи студенти спеціальності «банківська справа» захищали у Національному банку України.

Цього дня в Управлінні Національного Банку України у Полтавській області пройшов відкритий захист магістерських робіт студентів-відмінників Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка. Підбивати підсумки своєї наукової діяльності за спеціальністю «банківська справа» у приміщенні Нацбанку, кажуть студенти, трохи хвилююче, але водночас – почесно та перспективно.

/Анастасія Рог, студентка ПолтНТУ

Я думаю, що все буде добре, адже атмосфера в залі, скажімо так – сімейна, ректор нас дуже любить, я сподіваюсь, що захист пройде успішно. Я сподіваюсь, що це дасть мені великий поштовх у майбутньому/

Стосовно поштовху у майбутнє, підтверджує ректор ПолтНТУ Володимир Онищенко, захист профільної роботи безпосередньо перед спеціалістами галузі може стати вдалим початком професійної діяльності завтрашніх випускників.

/Володимир Онищенко, ректор ПолтНТУ

Для того, щоб дійсно підкреслити практичну основу підготовки наших студентів і показати їх конкурентноспроможність на ринку праці, і в разі вдалого захисту, в разі вмілої презентації своєї наукової роботи – можливість отримати пропозиції щодо працевлаштування/

Позитивний бік вже 5-тирічної співпраці між університетом та НБУ вбачають і останні: окрім потенційних кадрів, говорить начальник Управління Національного банку України в Полтавській області Михайло Городницький, це ще й можливість завжди залишатися в курсі інновацій у банківській справі.

/Михайло Городницький, начальник Управління НБУ в Полтавській області

Ми із задоволенням робимо це для того, щоб подивитися на ваш рівень підготовки і звірити свій рівень підготовки з вашим. Я цього не боюся сказати, бо кожна молода людина набирає теоретичні знання, і готуючи дипломну роботу – багато читає нового і, можливого, того, що ми не встигаємо прочитати/

Подібні виїзні засідання Державних екзаменаційних комісій практикуються і для студентів Техуніверситету інших спеціальностей.

Стрічка новин