Замість картоплі в підвалах – повно води, а запах змушує жити з відкритими вікнами

В такому становищі вже не перший рік проживають мешканці по провулку Заячому, 3. Більше про ситуацію, в яку потрапили мешканці, – в нашому наступному сюжеті.

Проблеми колекторів і дворової каналізації в нашому місті на слуху у всіх. Дехто просто мириться з ситуацією, хтось же мовчати наміру не має. Так і у мешканців будинку по провулку Заячому, 3 терпець, говорять, увірвався. Підвал їхнього будинку постійно затоплений.

/Микола Парафійник, мешканець будинку по провулку Заячому, 3

Зараз забита повністю дворова каналізація. Все із того будинку йде до нас в підвал. Фекалій там, напевно, вже з метр/

Аби не бути голослівним, чоловік на наших очах знімає люки на колодязях і показує, що там. Далі картина – не для слабкодухих. А мешканці, скаржаться, так живуть практично з самого заселення в квартири.

/Галина Петренко, мешканка будинку по провулку Заячому, 3

Так оце і живемо, так і живемо. Обіцяв зробити «Водоканал», і оце 17 років стоїть будинок і 16 років постійно – вода, вода, вода/

/Сергій Касьян, мешканець будинку по провулку Заячому, 3

За весь час 8 разів мене затоплювало. На кухні не один раз я зривав лінолеум, зривав ізоляцію і ремонтував все за свій кошт/

Проблеми із затопленим підвалом не лише змушують людей жити при, прямо кажучи, не найприємнішому аромафоні, а й завдають матеріальних збитків.

/Надія Яроха, мешканка будинку по провулку Заячому, 3

У нас там підвал, і ми там тримаємо картоплю. Вчора хотіли забрати, а там води вже хто зна скільки і плаває вона там вже давно/

За роз'ясненням ситуації ми звернулись в «Полтававодоканал». Там повідомили: будинок дійсно проблемний і заявки від мешканців надходять регулярно. Проте, зазначають комунальники, їхньої вини в цьому немає. Постійно, коли приїжджають чистити забиті колодязі, говорять, знаходять або поліетиленовий пакет, або інші речі, які не можна кидати в каналізаційну систему. Тому в «Полтававодоканалі» просять мешканців уважніше ставитись до сміття, яке потрапляє в каналізацію, і проблема, певні, зникне сама собою.

Стрічка новин