Нажитися на чужому здоров'ї планував мешканець Глобинського району

Чоловік у своєму сараї облаштував міні-горілчаний цех. Продукцію збував місцевим жителям. Про наслідки для покупців та для себе чоловік тоді не подумав, зараз же за свій вчинок відповідатиме по закону.

Губить людей не пиво, губить людей вода. Особливо, якщо вона вогняна і тим більше – підробна.

Працівники податкової міліції Кременчука встановили факт незаконного виробництва алкогольних напоїв мешканцем одного з сіл Глобинського району, який у власному приміщенні виготовляв горілку, щоправда, технологія у чоловіка була абсолютно кустарною. Під час огляду приміщення «міні гуральні» працівники міліції вилучили близько 700 літрів спирту, 178 пляшок з готовою алкогольною продукцією, обладнання для розливу лікеро-горілчаних виробів на орієнтовну вартість близько 60 тис. гривень. Сумнівну якість продукції підтвердили і аналізи експертизи.

/Дмитро Скобельський, прес-офіцер УПМ ДПС у Полтавській області

За результатами досліджень зразків рідини було встановлено, що якість спирту дуже низька, і тому вживання цієї продукції могло бути шкідливим для життя та здоров'я/

Наразі проти чоловіка порушена кримінальна справа за незаконне виготовлення алкогольних напоїв з недоброякісної сировини, що становить загрозу для життя і здоров'я людей.

Стрічка новин