Ті, кого не видно, але кого люди впізнають по голосу, відзначають своє свято

Сьогодні – Міжнародний день радіо. Більше про визначну для радійників подію – дивіться далі.

Саме в цей день, 7 травня, у далекому тепер 1895 році фізик Олександр Попов здійснив перший сеанс радіозв’язку і продемонстрував світу перший радіоприймач. З цього часу щороку всі, хто мають відношення до радіозв'язку, відзначають своє свято. В авангарді всього радіомовлення, яке ми чуємо зараз, стоять радіожурналісти та радіоведучі, яким одним лиш голосом потрібно зацікавити слухача та привернути його увагу.

/Дмитро Канюка, радіоведучий

Прокидаєшся, і хочеться йти на роботу. Багато хто каже, що не любить свою роботу. Ми, радіоведучі, такого сказати не можемо. Ми її любимо, ми постійно хочемо щось говорити, постійно спостерігаємо за людьми. Нам завжди є, що розповісти/

Радійники говорять: коли працюєш в студії, головне – встановити уявний візульний контакт з слухачем. Те, що ти маєш працювати лише своїм голосом, продовжує радійник, накладає велику відповідальність, а зберегти серйозний тон, коли над тобою жартують колеги в студії, буває дуже важко.

/Дмитро Канюка, радіоведучий

Мені особисто колись під час ефіру, я вів новини, моя колега робила зачіску. В мене от таке було на голові. Буває по-всякому/

Досьогодні радіозв’язок пройшов довгий шлях у своєму розвитку, і сьогодні технології зв’язку є невід’ємною частиною нашого повсякденного життя. Радіо супроводжує нас повсюди. Його звуки лунають з приймачів у вікнах громадян, з салонів автомобілей та у навушниках пішоходів.

/Бліци

- Радіо більш доступне, його можна завжди почути в транспорті

- Новини слухаю зазвичай

- Всі передачі дуже гарні, і буде шкода, якщо його не стане

- Я в інтернеті слухаю радіо. Американські та англійські станції

- Вистачає, мені здається, і інтернету, і телебачення. До радіо якось руки не доходять/

Проте працівники радіо говорять: незважаючи на досить сумне становище дротового радіо саме поняття «радіорозваг» навряд колись зникне з людського життя.

Стрічка новин