Майже рік без ліфта живуть мешканці багатоповерхівки по вулиці Красіна, 116

У червні буде рік, як ми живемо без ліфта, скаржаться мешканці 3-го корпусу багатоповерхівки по вулиці Красіна 116. Говорять: в будинку ліфт не працює лише в них, але саме в цьому під'їзді – найбільше пенсіонерів. Обіцянкам комунальників ввімкнути за тиждень-два-місяць люди вже не вірять. Певні: все тягнутиметься до осені – часу виборів.

У нас на 36 квартир – 30 пенсіонерів. І сама я живу на 9-му поверсі, розповідає активна жіночка із багатоповерхівки по вулиці Красіна,116, 3-й корпус. Скільки не працює ліфт – люди знають вже напам'ять – 21 червня виповниться рівно рік. Із тих пір вони встигли повіддавати листи куди можна, і на прийом до мера сходити, і обіцянок понаслухатись. Ходили люди до комунальників і минулого вересня, і взимку. Із нового року почали нагадувати про свою проблему щомісяця.

/Наталія Турбай, мешканка будинку по вул.Красіна,116, корп.3

Ходили чутки, що відремонтують у травні. Ну я вчора подзвонила, а мені сказали, що там зробили повірку, зробили проект. Це що, будівництво? Якщо все зробили, то хай закуплять деталі, і він буде працювати. Сказали, що гроші є, чому тягнути? Я не розумію/

Остання дата обіцянки, розповідають люди, червень місяць. Втім із минулого досвіду певні: навряд чи полагодять.

/Наталія Турбай, мешканка будинку по вул.Красіна,116, корп.3

Я уже їм не вірю. Не полагодять. Будуть вже тягнути до виборів. Коли у нас вибори? У жовтні - листопаді? Ну я не знаю/

/Любов Тимченко, мешканка будинку по вул.Красіна,116, корп.3

Сором і срам просто, це знущання. Ми у 21 столітті живемо, а у нас ліфт не працює. Оце ледве ходимо ми, пенсіонери. Ось у нас випадок був – жіночка померла/

У прес-службі міської ради нас запевнили, що роботи по цьому ліфту вже розпочали. Проведена експертна оцінка і з наступного тижня мають розпочати сам ремонт.

Стрічка новин