Привітання, квіти і концертна програма

Все це у Полтаві – для поважних мешканців Октябрського району – ветеранів – принагідно до 9-го травня. Так тут разом із своїми «зірками» почали відзначати свято Великої Перемоги.

Тут всі свята намагаються провести у теплій, майже домашній атмосфері. В Октябрському терцентрі міста ветеранів ніколи не називали старими чи пенсіонерами. Говорять: вони для них – найшанованіші мешканці району.

/Галина Арсененко, заступник голови Октябрської районної у м.Полтава ради

Ми працюєм над тим, щоб всіх наших ветеранів привітати, щоб ніхто не залишився без нашої уваги/

Цей захід до 9-го травня – лише частина із запланованого і вже реалізованого в Октябрському районі.

/Галина Арсененко, заступник голови Октябрської районної у м.Полтава ради

Свята у нас розпочались іще у квітні місяці. Згідно із законом «Про бюджет», ми майже повністю здійснили виплати до 9-го травня. Невиплатили лише тим ветеранам, які нині не вдома, а на відпочинку чи на лікуванні/

Та і назвати їх людьми із поважним віком не виходить. Вони – чи не найактивніші у місті. І на процедури чи лікування у терцентр встигають, і свій волонтерських рух зорганізували у віддалених мікрорайонах Октябрського. Принагідно до свята їм – привітання, чаювання і концертна програма силами активістів терцентру.

/Ніна Остапенко, співає у хорі «Оберіг» при Октябрському терцентрі

Ми просто сюди приходимо співати. Це піднімає настрій і покращує самопочуття. Цього разу ми готували пісні про перемогу, адже це – велике свято/

І на десерт заходу – танцювальна програма від ансамблю, що діє при Октябрському терцентрі. Тутешні люди похилого віку переконують: рух – це життя, тож і ветеранів закликали не зволікати, а танцювати.

Стрічка новин