У Полтаві провели конференцію, присвячену пам'яті жертв фашизму

На дискусію і обміну думками організатори запросили і самих ветеранів, й істориків, які спеціалізуються на роках Великої Вітчизняної війни.

Запросили молодь, студентів і активістів громадських організацій, аби поговорити про події 67-ми річної давнини і окупаційний режим на Полтавщині, на конференцію, присвячену пам'яті жертв фашизму.

/Володимир Голуб, голова Громадської ради при Полтавській облдержадміністрації

Ми хочемо, аби молодь знала більше, що тоді відбувалось. Хочемо обмінятися думками/

Тема, певні посадовці, актуальною буде завжди, особливо – напередодні Дня Перемоги, оскільки є моменти, які довгий час замовчували.

/Олександр Коваль, заступник голови Полтавської облдержадміністрації

Тема колабораціонізму – були ті, хто пішли служити Гітлеру, – поліціянти, старости. Але була і інша сторона – це підпільний рух. Зокрема, це і партизанська організація Лялі Убийвовк, яка діяла на Полтавщині/

Головне у низці заходів, які принагідно до 9 травня запланувала Громадська рада при Полтавській облдержадміністрації, – зберегти подвиг воїнів, аби його гідно пам'ятали нащадки.

/Володимир Голуб, голова Громадської ради при Полтавській облдержадміністрації

Щоб ніколи так звана радикально налаштована молодь не розпивала спиртних напоїв у святих місцях. Щоб, вибачте, ніколи не смажили яєшню на Вічному вогні/

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію