Травневі свята: без правопорушень, але з великою кількістю пожеж

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/liXPno-hgNUUN

Такий результат мають правоохоронці та пожежники за підсумками трьох святкових днів. Детальніше дивіться в наступному сюжеті.

Ще недавно працівники правоохоронних органів та Міністерства надзвичайних ситуацій підбивали підсумки святкування Великодня, як уже прийшов час звітувати про перші травневі свята. На відміну від пасхальних свят, коли працівникам ДАІ довелося переслідувати п'яного водія та ще й відкривати по ньому вогонь, День всіх трудящих пройшов без надзвичайних подій.

/Юрій Сулаєв, начальник ВЗГ УМВС України в Полтавській області

Надзвичайних подій допущено не було. Свята пройшли спокійно, без правопорушень, особливо в місцях масових гулянь/

Міліціонери зафіксували декілька випадків шахрайства, але вони, говорять правоохоронці, до святкування відношення не мають.

У пожежників же статистика не така втішна. За три вихідних дні в області сталося 59 надзвичайних подій, серед яких 39 пожеж. Деякі з них завдали чималої шкоди. В одній постраждала 3-річна дитина.

/Віталій Шкаревський, керівник центру пропаганди УМНС України в Полтавській області

Маленька дитина гралася в машині. Там виникло займання. Батько одразу це помітив і дитину витягнув, але вона все-таки отримала опіки кістей рук, шиї та обличчя/

Зафіксована була й ще одна велика пожежа, під час якої згоріло близько 70 тон скирдованого сіна.

А от медики великого напливу звернень, говорять, не помітили. То ж якщо виключити окремі випадки, можна сказати, що Першотравень пройшов спокійно.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію