Без жодного пострілу пройшла «Полтавська битва»

Свою перевагу учасники змагання під однойменною назвою доводили грою на музичних інструментах. Не лишилися осторонь і члени журі, які влаштували майстер-клас для маленьких музикантів. Бачили майстерність професіоналів й наші журналісти.

«Полтавська битва» уже традиційно вносить драйв у розмірене культурне життя міста. Запеклі змагання відбуваються не на полі бою, а на сцені, замість зброї в учасників – музичні інструменти. Саме за таким сценарієм уже кілька років поспіль відбувається фестиваль-конкурс виконавського мистецтва гри на духових та ударних інструментах учнів та викладачів шкіл естетичного виховання.

/Геннадій Фасій, начальник управління культури Полтавської облдержадміністрації

Те, що відбувається в Полтаві, а воно традиційно відбувається, говорить про те, що ми сучасне європейське місто, яке любить духову музику/

Позмагатися у вправності гри на музичних інструментах до Полтави завітало чимало талановитих дітей з різних регіонів України. Організатори говорять: конкуренція серед учасників з кожним роком стає все серйознішою, адже рівень їхньої майстерності теж зростає.

/Євген Дудник, директор Полтавської дитячої музичної школи №1 ім.П.Майбороди

Із року в рік діти приїздять все сильніші і сильніші, не тільки по ударним, а також по духовим, по всім інструментам, які приїжджають із року в рік, конкурс міцнішає/

Старші колеги, наставники, члени журі теж не залишилися осторонь цього свята музики та творчості. Свої уміння музиканти продемонстрували на своєрідному майстер-класі.

/Євген Дудник, директор Полтавської дитячої музичної школи №1 ім. П.Майбороди

Розумієте: у нас журі не тільки так – розказали, як потрібно грати, вони виходять, беруть інструменти і грають разом з усіма і показують, як потрібно грати/

Запальні композиції, які цього дня виконували музиканти, не залишили байдужими присутніх. У кожного, хто завітав на Театральну площу, залишилися позитивні емоції.

Крістіна Брігіда

Стрічка новин