Питання, які стусуються автоперевезень, вирішували на зібранні Всеукраїнської асоціації автомобільних перевізників

Постановили: кількість пільгових місць не повинна бути обмеженою, а нелегальні перевізки мають бути скасовані.

Всеукраїнська асоціація автомобільних перевізників, перетворившись на громадську організацію, аби вирішувати свої питання на найвищому рівні, об'єднала 21 осередок, серед яких – і полтавський. Цього дня представники нашого регіону зустрілись на позачерговому зібранні для обговорення нагальних проблем у сфері автоперевезень. Основні з них – нелегальні перевізники та ціни на квитки в автостанціях.

/Микола Тертишний, генеральний директор «Суми ТОВ «Автотранс»

Вони дуже заважають. Пасажири до них ідуть, а як відомо, там рівень травматизму дуже великий. Інша проблема – робота за податковою. Згідно з тими положеннями, які є, автостанції на вартість квитків накладають 20% ПДВ, які ми повинні віддавати державі/

Якщо додати до цього ще і накрутку, яку ставить автостанція за надання своїх послуг, то на останній квиток коштує на 30-33% дорожче, ніж у нелегального перевізника. Розглянули на засіданні і проблему пільгового перевезення населення.

/Євген Мірошниченко, голова правління громадської організації пасажирських перевізників Полтавщини

Дуже багато є порушень чинного законодавства у сфері пільгових перевезень. Наша організація буде піднімати це питання і намагатись його вирішити, адже, на жаль, Полтавська область входить до 2-3 областей, де це питання не вирішено/

Стосується це, в першу чергу, кількості пільгових місць в автобусі. За словами Євгена Мірошниченка, такого поняття взагалі бути не повинно. Всі пільговики мають їздити безкоштовно. Піднімали питання і про підвищення тарифів на пасажирські перевезення, але воно все ще залишається відкритим і якихось конкретних висновків зроблено не було та рішень не прийнято.

Стрічка новин