Кращих полтавських студентів навчали, як потрапити до Євросоюзу

В Полтавському університеті економіки і торгівлі кращих студентів полтавських вищих навчальних закладів навчали, як потрапити до Євросоюзу. Секрети програм стажування, навчання і працевлаштування лектор Інституту Гете розкрив на семінарі-практикумі «Освіта в країнах ЄС».

Міжнародна діяльність Полтавського університету економіки і торгівлі направлена на інтеграцію вищого навчального закладу до світового освітнього простору. При університеті вже кілька років працює Центр німецької мови і культури, керівник останнього Олена Кобзар впевнена: сучасні студенти зацікавлені у виїзді за кордон.

/Олена Кобзар, доц. кафедри ділової іноземної мови, керівник Центру німецької мови і культури ПУЕТ

Зараз в університеті є значний попит на різні міжнародні програми, на участь в міжнародних конференціях, навчальній та науковій діяльності в Європі/

Щоб зорієнтувати студентство ПУЕТу та інших провідних навчальних закладів міста в освітньому просторі Євросоюзу, у виші провели семінар-практикум «Програми навчання, стажування і працевлаштування в Німеччині. Освіта в країнах ЄС».

/Максиміліан Дьонер, лектор Інституту імені Гете (Донецьк)

Зміст цих семінарів у тому, що ми розповідаємо про те, які можливості поїхати до Німеччини, щоб навчатися там або працювати у якихось соціальних проектах. В основному я тут розповідаю про те, де можна знайти інформацію, які потрібні документи, для кого діють такі програми/

Крім того, лектор Інституту імені Гете приділив увагу правилам написання автобіографії, заяви і мотиваційного листа, необхідних для участі у програмах.

Захід був організований Центром німецької мови і культури ПУЕТ, міжнародним науково-освітнім центром і кафедрою української та іноземних мов за підтримки Обласної державної адміністрації принагідно у рамках святкування Дня Європи у Полтаві.

Стрічка новин