Натиснув на клавішу – отримав гроші

Організував зал гральних автоматів – плати штраф. Незважаючи на те, що правоохоронці постійно виявляють подібні заклади, горе-підприємці не поспішають прощатися з таким бізнесом. Про чергових любителів легкої наживи – далі.

Минулого тижня працівники міліції та прокуратури Київського району міста Полтави припинили діяльність ще одного залу гральних автоматів. Діяв він під вивіскою інтернет-клубу в одній із будівель по вулиці Великотирнівській. Для того, щоб успішно працювати, власники нелегального бізнесу запровадили найсуворіші правила конспірації, починаючи від елементарних, як-то, вхід лише для перевірених клієнтів або людей, надійність яких вони гарантують, і закінчуючи встановленням спеціальної апаратури, яка за єдиним натиском клавіші знищує в комп’ютерах усе програмне забезпечення.

Незважаючи на такі заходи, працівникам міліції все ж вдалося припинити діяльність грального залу.

/Володимир Пасічко, помічник начальника Київського РВ ПМУ УМВС України в Полтавській області

Під час візиту було вилучено 10 комп'ютерів, на яких були встановлені спеціальні програми для заняття гральним бізнесом/

Конспірація не закінчувалась лише розташуванням закладу. Працювали там люди, які навіть не знали, як звати господаря закладу.

/працівниця залу гральних автоматів

Мене брав на роботу чоловік, я навіть не знаю, як його звати. Він мені сказав, що в мене випробувальний термін 1 день, а потім, якщо в мене буде виходити, він мене візьме на роботу/

Якщо власника грального залу затримають, на нього чекає штраф у розмірі до 680 тисяч гривень з конфіскацією всього грального обладнання.

Стрічка новин