У Полтаві горіло приміщення 1-го багатопрофільного ліцею

Принаймні, такою була легенда. Тут проводились традиційні заняття з цивільної оборони для учнів. Як вони впорались з умовною надзвичайною ситуацією, дивіться у наступному сюжеті.

У квітні в усіх навчальних закладах Полтави проходять заняття з цивільної оборони. Цього разу «запалало» В Полтавському міському багатопрофільному ліцеї №1. Все почалося з сигналу тривоги, що звістив про пожежу. Діти з своїх класних кімнат згідно з планом евакуації перемістились на шкільне подвір'я.

/Віталій Шкаревський, керівник центру пропаганди УМНС України в Полтавській області

Під час подібних занять діти вивчають, як правильно потрібно поводити себе в подібних ситуаціях. Вони будуть знати, як вести себе під час реальної пожежі. Такі навчання проводяться відповідно до всіх небезпек, що можуть бути/

Аби розглянути можливість того, що евакуювались не всі, один з учнів ліцею лишився в приміщені майстерні, звідки, щоправда, його швидко врятували його ж однокласники.

/Микита Морозов, учень Полтавського міського багатопрофільного ліцею № 1

Ми все це проходимо на уроках допризивної підготовки. Все це репетирується, всі ці відпрацювання проводяться/

З реальної пожежі, продовжує хлопець, також врятували б друга без проблем. З такою впевненою відповіддю учня погоджується і директор ліцею Наталія Вергал. Жінка говорить: подібні відпрацювання для навчального закладу – далеко не рідкість.

/Наталія Вергал, директор Полтавського міського багатопрофільного ліцею № 1

Щороку діти відпрацьовують подібні ситуації. У нас уже була евакуація з даху, евакуація з спортзалу. Сьогодні ми провели евакуацію з майстерні/

Умовну пожежу вогнеборці оперативно погасили, а наостанок продемонстрували всім школярам обладнання, яким оснащені зараз рятувальні бригади, та показали його дієвість на наочних прикладах.

Стрічка новин