Село Ковалівка Полтавського району ділиться досвідом

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/Hvh0KFWCgPD2R

Громада селища сьогодні приймала у себе гостей з Чутівського району. Ті прибули, аби перейняти досвід організації дозвілля для своїх мешканців.

Ковалівка – селище невеличке, але приклад може подати навіть цілому району. В цьому населеному пункті на одному з берегів річки Коломак сільська влада, не витрачаючи бюджетних коштів, а лише за рахунок спонсорських надходжень від підприємців, облаштувала так званий «Берег Свободи». Тут встановили невеличкі курені для відпочинку, засипали піском прибережну лінію. Збудували спортивні майданчики та сцену для виступів під відкритим небом. Все це – менше ніж за рік.

/Юрій Бублик, Ковалівський сільський голова

На нашу Ковалівську землю завітала делегація із Чутівського району у складі сільських голів та членів районної ради. Наших колег зіцікавило те, як ми організовуємо дозвілля наших односельчан та гостей села/

Місце відпочинку вийшло на славу і порадувало не тільки жителів селища, але й гостей з Чутівського району, які були тут під час свята Водохреща. Цього дня делегація у складі представників Чутівської районної ради прибула до селища, аби перейняти досвід Ковалівської сільської ради по співпраці з підприємцями і в майбутньому побудувати в себе на Чутівщині аналогічне місце для відпочинку.

/Віктор Калаур, заступник голови Чутівської районної ради

Враховані всі потреби людей. Тут і спортивне дозвілля, і смітники, і від дощу захист, і для прапорів флагштоки. Цікава також співпраця з підприємцями. Я думаю, ми будемо переймати досвід наших партнерів та втілювати його на нашій території/

В майбутньому в Ковалівці планується розширити цю відпочинкову територію, збільшити площу пляжу, розчищити русло річки та провести ще чимало роботи, спрямованої на залучення туристів й відпочивальників.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію