18 квітня у Києві відбувся форум прибічників партії Наталії Королевської «Україна – Вперед!»

Партії під нинішньою назвою лише місяць, але її популярність зростає швидкими темпами. Для участі в заході до столиці з’їхалися понад 3 тисячі активістів.

Форум прихильників партії Наталії Королевської «Україна - Вперед!», який відкрила учасниця конкурсу Євробачення співачка Гайтана, організували, щоб зібрати усіх нинішніх активістів та оголосити про похід на парламентські вибори – з відкритими списками, з прозорим механізмом їх формування. Головна мета активістів та лідерів нової політичної сили – привести у велику політику громадських лідерів.

Cписок на парламентські вибори обіцяє очолити сама Наталія Королевська. Формувати свою команду Королевська буде разом з людьми шляхом народного відбору.

/Наталія Королевська, лідер партії «Україна-Вперед!»

Мы откроем список, мы спросим у людей, кому они доверяют, кого люди видят представителями своей власти, за кого проголосуют люди открытым голосованием. Кому они доверят, тот и войдет в народный список нашей партии/

Вже зараз «Україна-Вперед!» оголошує про початок активного прийому своїх прихильників. Уже зараз в її лавах – майже 80 тисяч українських громадян. І кількість прихильників нової політичної сили продовжує зростати великими темпами. В тому числі й завдяки тим, хто перейшов з лав інших опозиційних сил.

/Володимир Ткаченко, заступник голови партії Наталії Королевської «Україна-Вперед!»

І тільки за останній місяць 10 тисяч прихильників заповнили анкети для вступу до партії, а 50 тисяч забажали стати волонтерами. Недавно до нас приєдналися наші прихильники з Миколаївської, Одеської, Запорізької організацій партії «Батьківщина»/

/Євгеній Суслов, заступник голови партії Наталії Королевської «Україна – Вперед!»

Прихильників нашої партії, прибічників нашого лідера з кожним днем стає все більше і більше. Все більше людей повторює разом із нами – Україна, вперед!/

Насамкінець на сцену знову вийшла Гайтана та заспівала декілька своїх популярних пісень. Так форум став не тільки важливим політичним заходом, але й місцем, де панував чудовий святковий настрій та гарна музика.

Стрічка новин