Справжні сусідські війни точаться у Полтаві по вулиці Чапаєва

Тут дві сім'ї не можуть поділити комунальну територію, вважаючи її своєю власністю. Справа вже навіть дійшла до суду. Подробиці знає Віталій Артамонов.

По вулиці Чапаєва сусіди двох будинків вже давно не можуть знайти спільної мови. На комунальному подвір'ї розташовано декілька приватних будинків. Розпочалось все з того, що мешканці будинку по Чапаєва, 17 з будівлі, що раніше була гаражем, зробили житлове приміщення і зареєстрували його як будинок. Сусідам це не сподобалось. Відносини загострювались, аж доки справа не дійшла... до міліції та суду.

/Людмила Петренко, мешканка будинку по вулиці Чапаєва, 17

По моєму проекту не дають дозволу на проведення каналізації. Перекрили мені доступ до моєї каналізації, на яку я маю право/

За словами мешканців Чапаєва, 17, сусіди постійно влаштовують їм неприємності: то антену на даху зламають, то їхні дрова вкрадуть. Причиною ж звернення на телебачення стало те, що жителі захотіли провести каналізацію до спільного зливного люку. Проте сусіди зазначають, що там навіть труби немає. І тим паче, за словами останніх, жодного дозволу на це їхні співмешканці двору не мають.

/Марина Корнієнко, мешканка будинку по вулиці Чапаєва, 18

Вони хочуть врізатись в каналізацію, мотивуючи це тим, що до 1995 року у них там був якийсь проект. Зараз там немає нічого, цей люк просто засипаний/

У «Водоканалі» повідомили, що проектна документація у мешканців Чапаєва, 17 на проведення земляних робіт є, чому вони їх не проводять, комунальників це вже не стосується.

Загалом же прохолодні відносини між сусідами тривають вже не перший рік, говорять обидві сторони. Кожна з них за цей час назбирала солідні папки з документами, які засвідчують їх права, і в кожної з сторін ніби-то – на це законні підстави. Сусіди вже звертались до суду, але рішення, що ухвалюють по одній стороні, інший суд відміняє. Який суд поставить крапку в цій історії – невідомо, але жодна зі сторін цієї справи відступати, кажуть, не збирається.

Стрічка новин