Сьогодні у Полтаві розпочали робити масові щеплення тварин від сказу

Для зручності господарів та їх улюбленців мобільні ветеринарні пункти діятимуть у всіх районах міста. Перші на черзі – тваринки Октябрського та Ленінського.

«Увага! Увага! У Вашому районі проводиться щеплення тварин від сказу» – відсьогодні таке оголошення почують у кожному районі Полтави. Перші на вакцинацію зі своїми хвостатими улюбленцями поспішають мешканці Октябрського та Ленінського. Одні почули оголошення у гучномовець із спеціалізованої машини або побачили палатку вакцинації, інші знайшли оголошення в газеті, постійні клієнти - отримали запрошення поштою. В будь-якому разі, кажуть власники братів наших менших, прийшли сюди, бо хочуть бути впевнені у здоров'ї своїх улюбленців.

/бліц

У нас приватний будинок. Він же гуляє, вибігає. А там в Яру, це ж не в місті, тому вважаємо необхідним це робити/

/бліц

Я вважаю, що щеплення потрібно робити. Собачка бігає, бігають всякі дворові собачки. Мало ще чого. Краще хай буде вже гарантія/

ЇЇ улюблениці Гіті вже 10 років, продовжує жінка. Щеплення обов'язково роблять щороку, тому собачка вже звикла і процедуру переносить цілком нормально. Деяким господарям пощастило менше - спаніель Вільвета на укол йти не хоче: упирається всіма чьотирма лапами і дивиться переляканими очима.

Процедура, звичайно, для тваринки – не найприємніша, але нічого не поробиш, наголошують лікарі: краще раз на рік злякати уколом, ніж дозволити захворіти на сказ.

/Наталія Бабич, лікар ветеринарної медицини

Це дуже серйозне і небезпечне захворювання. Воно не виліковується ані в людей, ані у тварин. Якщо, не дай Бог, таке станеться, все закінчується смертю/

До того ж, кажуть господарі, мобільні пункти вакцинації – це дуже зручно і швидко.

/бліц

Кожного року ми сюди приходимо. Дуже зручно, не потрібно нікуди їхати. З таким я ще можу в маршрутне таксі сісти, а в кого собака більша, це не зручно. І часу багато не забирає: прийшов, уколовся і далі гуляти/

Зараз палатки, де роблять щеплення від сказу, працюють у Ленінському та Октябрському районах, на черзі – Київський. Детальний розклад і місця проведення вакцинації можна знайти у місцевих газетах.

Стрічка новин