Великодні свята – з поножовщиною та погонею зі стріляниною

Такий урожай працівників міліції та МНС в період з 13 по 16 квітня. Деталі іншої сторони медалі пасхальних свят – в сюжеті Віталія Артамонова.

Вже традиційно після всіх великих свят, що пов'язані з масовими гуляннями, або передбачають святкування на природі, правоохоронці, медики та працівники Міністерства надзвичайних ситуацій підбивають підсумки. Цього разу 3 вихідних дні закінчились досить резонансно як для правоохоронців, так і для МНСників, навіть незважаючи на те, що під час масових зібрань ніяких правопорушень не було. Всі вони стались пізніше, вже коли люди почали святкувати.

/Юрій Сулаєв, начальник ВЗГ УМВС України в Полтавській області

На природі відпочивали 2 компанії, між ними виникла сварка і з хуліганських мотивів 2 чоловіків влаштували бійку з 7 чоловіками і однією жінкою. В результаті бійки 8 людей отримали травми, а 4 людини – різані та колоті рани/

Відзначився цього дня і один водій, який в нетверезому стані керував транспортним засобом – не зупинився на прохання працівників ДАІ. Далі, як у фільмі: погоня та навіть стрілянина по колесах. На щастя, порушника вдалось затримати і він не став причиною дорожньо-транспортної пригоди.

У рятувальників теж була робота. До вже традиційних весняних пожеж, яких за 3 дні сталось 16, додались і надзвичайні події за участю людей.

/Віталій Шкаревський, керівник центру пропаганди УМНС України в Полтавській області

15 квітня внаслідок невизначених обставин громадянин впав з мосту на лінії електропередач. Ще один випадок стався 16 квітня, коли чоловік з необачності впав в колектор/

Медики також відпрацювали свята у посиленому режимі. До станції швидкої допомоги в день Великодня надійшло 276 звернень, що більше за середню добову норму.

Стрічка новин