У Полтавській державній аграрній академії подбали про довкілля та студентів

Цими днями на території кампусу висадили нові дерева та встановили велопарковку. Стоянку «зеленого» транспорту бачили наші журналісти.

Полтавська державна аграрна академія – це не тільки сучасний багатопрофільний науково-освітній комплекс. Це - окремий студентський світ для більш ніж 8 тисяч майбутніх спеціалістів. На 7 гектарах закритої території кампусу у самому центрі міста вже є кілька парків та ствок з качками. Єдине чого не вистачало –зони відпочинку та велостоянки – кажуть студенти. Відтак, вирішили це виправити.

/Тетяна Бардіна, голова студентської ради ПДАА

Восени Студентська рада зібрала підписи на підтримку створення такого місця де б знаходились і велосипедна стоянка і місце відпочинку для студентів./

Адміністрація академії таку ініціативу з боку студентського самоврядування не могла не підтримати, - говорить ректор Валентина Аранчій: і студентам подарунок і навколишньому середовищу.

/Валентина Аранчій, ректор ПДАА

Дуже багато студентів у нас використовують не тільки міський транспорт, а й приїжджають на заняття велосипедами. Тим більше, що зараз дуже багато питань стоїть у суспільстві про екологію, безпеку життєдіяльності, а хто як не аграрна академія має бути флагманом у цій добрій справі./

Полтавська державна аграрна академія на сьогодні перший виш у Полтаві, де з'явилася велопарковка. Втім ідея настільки гарна, що її можуть підтримати і інші освітні заклади - сподівається запрошена на урочисте відкриття секретар Полтавської міської ради Оксана Деркач.

/Оксана Деркач, секретар Полтавської міської ради

Це мабуть перший заклад, який влаштовує такий захід - облаштування велопарковки на території ВНЗ. Дуже приємно. Велорух - це майбутнє. Я думаю, що це не останній захід. І я особисто його підтримую./

Окрім велопарковки та новеньких лав територія студентського містечка поповнилася ще й новими деревами, які стараннями адміністрації, викладачів та студентів аграрного вишу з'явилися вздовж Паркової алеї академії.

Альона В'язнікова

Євген Серба

Стрічка новин