Найближчим часом на полтавців чекає справжній мистецький вернісаж: Полтавська обласна філармонія розпочинає фестиваль «Слава роду Полтавського»

Про родзинки заходів, запрошених гостей та подальші творчі плани філармонії із журналістами поділилися на прес-конференції.

Незважаючи на відсутність власного приміщення, нагадаємо 2 роки тому у Полтавській обласній філармонії сталася пожежа, артисти останньої продовжують тішити полтавців своєю творчістю. Незабаром у Полтаві розпочнеться фестиваль мистецтв «Слава роду Полтавського». Окрім колективів філармонії у заходах візьмуть участь запрошені артисти з Києва, Донецька та Санкт-Петербургу. Родзинкою фестивалю обіцяє стати і спільний виступ господарів та гостей на великому святковому концерті, яким відкриватимуть мистецький фестиваль 20 квітня.

/Світлана Кравченко, в.о. художнього керівника Полтавської обласної філармонії

У цьому році дуже цікавий спільний проект українського народного оркестру «Мамай» разом із Заслуженою артисткою України Валентиною Матюшенко і ансамблем «Дивограй». Це дуже приємно, бо це перша така спроба поєднати наші колективи і наших запрошених гостей./

Детальний розклад концертів та місця їх проведення можна дізнатися на сайті Філармонії, квитки вже доступні у касах театру імені Гоголя та Полтавської обласної філармонії. Фестиваль у Полтаві триватиме до 30 квітня. А мешканці районів області зможуть зустрітися із улюбленими артистами на початку осені - під час традиційних виїзних концертів в рамках фестивалю «Майстри мистецтв - трудівникам села», який як і минулого року охопить усю Полтавську область.

/Василь Пилипенко, заступник директора з концертної діяльності Полтавської обласної філармонії

Він користується величезним успіхом у присутніх. У минулому році 25 районів, і в цьому році теж плануємо побувати у всіх 25 районах./

Коли ж концерти артистів Філармонії можна буде відвідати у рідному приміщенні наразі невідомо. Але робота в цьому напрямку нині в пріорітеті обласної влади - зазначив начальник управління культури Полтавської ОДА Геннадій Фасій.

/Геннадій Фасій, начальник управління культури Полтавської ОДА

На останній сесії було виділено майже 300 тисяч гривень, щоб була виготовлена проектно-кошторисна документація, і ми виходимо сьогодні після введення проекту вже можна буде практично вкладати кошти в ремонт філармонії./

Крім того з бюджету вже виділо 6 мільйонів гривень, - продовжує Геннадій Фасій, на утримання працівників Філармонії. Тож, незважаючи на тимчасові негаразди, пообіцяв директор закладу Олег Тищик, артисти працюватимуть у звичайному режимі як і минулого року, коли за 365 днів ними було проведено 411 концертів.

Альона В'язнікова

Євген Серба

Стрічка новин