У масових місцях відпочинку жителів Полтави з приходом весни починають проявлятися зимові наслідки

Одна з таких рекреаційних зон - парк в районі зупинки Панаса Мирного. Чому мешканці міста не поспішають проводити свій вільний час на свіжому повітрі, досліджували наші журналісти.

Вічно будь, красуйсь, Полтаво! Такі побажання ми зустрічаємо на в'їзді в обласний центр. Але варто проїхати ближче до центу міста, можна побачити далеко не красуню. Один із об'єктів, який порушує загальне враження про Полтаву, - парк поблизу зупинки громадського транспорту Панаса Мирного. Найперше, що кидається в очі,- загальна недоглянутість цієї зони відпочинку.

/Микола Харченко, мешкає поблизу парку

Коли його прибирали не пам'ятаю. Я пам'ятаю, як ставили ці бордюрчики. Ну це вже рік пройшов, а може й більше. Тут , коли грязна погода, дощова,- не пройдеш. Це ж тут стоїть води. Ходять люди по газонах, по тротуарах./

Причина того, що люди не пересуваються відведеними для цього місцями проста: у парку частково відсутня тротуарна плитка. Як повідомив нам начальник комунального підприємства «Декоративні культури» Олексій Харченко, їх організація займається благоустроєм цього об'єкту. Але в даному випадку, говорить комунальники, плитка відсутня не з їх вини. Причина ж – у меркантильності мешканців самих жителів Полтави – вони просто розікрали цей матеріал. Комунальне підприємство для вирішення даної проблеми задіяли і правоохоронні органи міста. Непокоїть ця ситуація і мешканців мікрорайону.

/Тамара Мотієнко, мешкає поблизу парку

Я дуже хвилююся за цей красивий,у нас дуже красиво все тут, але не прибирається. Була бруківка, хтось її забрав, вивіз. Значить тут з дітками гуляють, обурливо. Нікому нічого не треба./

Поруч з відсутньою тротуарною плиткою можна побачити і досить неошатні бордюри. Останнні, говорять мешканці мікрорайону, з самого початку були не досить кфаліфіковано встановлені. Не можна оминути поглядом і перекошені урни для сміття. Відпочити тут комфортно на лавці теж не вийде. На додачу – перекошені ліхтарі, які до того ж просто не працюють у вечірній час. Цю ж несправність представники підприємства електромереж зовнішнього освітлення «Міськсвітло» пояснюють пошкодженням кабелів, які відповідають за подачу електрики. Така поломка трапилася ще у грудні минулого року. Цю ситуацію працівники «Міськсвітла» обіцяли ліквідувати лише у другому-третьому кварталі поточного року. Стосовно урн для сміття та непофарбованих лавок начальник підприємства «Декоративні культури» пообіцяв виправити це до травневих свят. Мешканці ж підганяють комунальників, адже Полтава, говорять, - найкраще місто на світі.

/Тамара Мотієнко, мешкає поблизу парку

Щоб наше місто було чудове. Це ж духовна скарбниця нашої України. Полтава взагалі повинна бути чудовою./

Юлія Іващенко

Олексій Гнипа

Стрічка новин