Сьогодні представники хлібзаводів та пекарень Полтавщини змагалися за звання кращого на конкурсі-дегустації святкової випічки «Полтавський Великдень»

Чия ж пасха наймасніша вирішували працівники державного підприємства «Полтавастандартметрологія». Разом із професійним журі смачні вироби оцінювали і наші кореспонденти.

Напередодні чистого четверга, коли господині остаточно визначаються ризикнути їм з вибагливою власною пасхальною випічкою чи придбати вже готову продукцію, у державному підприємстві «Полтавастандартметрологія» вирішили провести вже традиційний конкурс-дегустацію святкової випічки «Полтавський Великдень». Мета такого заходу, говорить генеральний директор підприємства, - об'єктивно визначити, паски яких хлібопекарів відповідають усім вимогам якісним показникам.

/Алла Миронова, генеральний директор ДП «Полтавастандартметрологія»

Для популяризації якісних виробів, для того, щоб споживач знав, який вид продукції. Чи якісний? Чи якісну продукцію вони споживають, ми проводимо такий конкурс./

Довести, що вони не бояться здорової конкуренції, зібралися 9 хлібопекарних підприємств Полтавщини. Вони представили на суд журі 16 видів продукції. Учасники переконують: такі заходи дуже важливі для їх підприємств.

/Людмила Зябкіна, учасниця конкурсу

Ми кожного року приймаємо участь у цих конкурсах. Це для нас як реклама. Щоб споживачі якможна більше розкупили нашу продукцію. Наші вироби більш смачні, більш високорецептурні. В наших виробах вложена душа наших технологів і пекарів./

Найкращу продукцію визначало компетентне журі. До складу останнього ввійшли фахівці ДП «Полтавастандартметрологія», державної інспекції у справах захисту прав споживачів, обласної санепідемстанції. За словами голови журі, заступника губернатора Олени Адамович, визначити найкращий витвір кулінарного мистецтва було надто складно.

/Олена Адамович, заступник голови Полтавської ОДА

По-перше у мене немає професійних навичок дегустаторіа. Я не знаю, які зазвичай методи дегустування. І тому я вела себе як споживач, як взагалі купую таку продукцію. Включала емоційну складову, саме смакові якісь якості./

Цьогоріч змагання проходили у двох номінаціях: краще оформлення та краща паска за смаковими якостями. Перемогу в обох номінаціях здобула випічка із Хоролу.

Юлія Іващенко

Олексій Гнипа

Стрічка новин