У полтавських парках молоду траву не видно за купами торішнього листя

Ще не встигли розпуститися бруньки на деревах, за вікном трохи хмарно і подекуди іде дощ - загалом погода трохи нагадує осінню. Аналогію із цією порою року навівають і купи опалого листя, які і досі лежать у полтавських парках. Чи то комунальники вперто не хочуть зустрічати весну, чи не встигають із прибиранням - причини намагалися з"ясувати наші журналісти.

Вже час квіти висаджувати, а у Полтаві і досі опале листя не прибрали, - скаржаться відвідувачі Павленківського парку. Тут купи пожовклого листя, які успішно перезимували під снігом, псують враження від прогулянок парком і... чекають комунальників.

/бліци:

- Звичайно вид псуюють. відпочивати тут всі люблять. Проводити час з дітьми. то вони звичайно заважають.

- Та коли вже висохло. тоді вже і робити треба відразу. Вже ж тепло повинно бути чисто./

Раніше, кажуть мешканці: такого безладу у парку не спостерігали.

/бліци:

- Жахливий. Тут більше немає чого сказати. Звичайно, тут раніше завжди прибирали, а вцьому році я не скажу.

- Раніше такого не було. Листя потрібно згрібати, потрібно прибирати. мабуть зовсім ЖЕКи не працюють, чи хто їх там повинен прибирати, хто цю територію на балансі тримає в себе./

А відповідальне за порядок у Павленківському парку зокрема та в інших міських скверах загалом комунальне підприємство «Декоративні культури». Через прес-службу міської ради свій промах з листям у Павленківському парку підтверджують, пояснюють: що це єдиний у Полтаві парк, в якому восени з технічних причин (яких саме уточнювати відмовляються) не встигли вивезти листя. Виправити ситуацію обіцяють до кінця тижня. Наскільки можна вірити комунальникам покаже час, бо стосовно єдиного такого у Полтаві з неприбраним листям парку, як вони запевняють, є сумніви. Така сама ситуація у багатьох скверах міста - осінь з купами пожовклого листя триває.

Альона В'язнікова

Олексій Гнипа

Стрічка новин