Полтавська Венеція в кирзових чоботах та з підкоченими штанами - так говорять мешканці вулиці Глущенка про свою дорогу

Тут є два проїзди, які в дощ подолати просто неможливо. Звернення до влади ніякої реакції не дають, а вулиця все більше перетворюється на болото. Своїми проблемами мешканці поділились і з нашими журналістами.

Стан дорожнього покриття на проїжджій частині та в дворових проїздах у Полтаві вже давно став притчею, яку обговорюють, лаються, звертаються до влади. Проте в більшості місць дороги так і залишаються напівзруйнованими. Не виключенням є і вулиця Глущенка. Тут після найменшого дощу мешканці повинні одягати резинові чоботи, а коли йде сильний дощ, говорять люди, і про човен починають задумуватися. Пройти, зазначають мешканці вулиці, в непогоду тут просто нереально. Вже неодноразово зверталися вони до різних організацій з проханням полагодити дорогу. Мешканці вже навіть не просять заасфальтувати. Хочуть, аби принаймня просто насипали гранвідсіву, щоб можна було хоч якось пройти в негоду.

/Володимир Білецький, мешканиць вулиці Глущенка

Київський взагалі відмовився розмовляти. Сказав хай ЖЕД робить чи хтось інший, а в них немає на це коштів. У міському управлінні нам сказали, що розроблять план і дорогу нам прокладуть./

Але до цього часу дорога виглядає первісно, тобто як була грунтовою, такою і залишається. Чи буде в цьому сезоні відремонтований проїзд на Глущенка нам дізнатись не вдалося. Ще недавно ми були в гостях на асфальтному заводі і той всупереч заявам від міської влади ще не працював. Тому якщо проїзди на Глущенка і будуть ремонтуватись то буде це очевидно не скоро.

А до бруду звичайного, тут ще й сміття додається.

/Олена Гаврилівна, мешкає по вулиці Глущенка

Поряд смітник стоїть, а вони сюди його кидають. На кого ж ви кидаєте, я стара баба, мені 82 роки, а я гребусь, і нічого гребтимусь іще./

Ніби й не околиця міста, говорять мешканці - а відчувають себе закинутими наче на край світу, нікому непотрібні, наодинці зі своїми проблемами.

Віталій Артамонов

Євген Серба

Стрічка новин