Пожежі в лісових масивах - нова головна біль для пожежників Полтавщини

З приходом тепла пожежні машини постійно працюють на викликах. Щоб запобігти розповсюдженню такого явища, як лісові пожежі, вогнеборці провели профілактичний рейд в лісах регіону.

Літо ще не розпочалось, а ліси Полтавщини вже страждають від вогню. Лише з початку року в лісових масивах області виникло 3 серйозні пожежі. Основна частина загорянь стається поблизу дачних ділянок, що загрожує не тільки екологічному стану місцевості, а й людським життям.

/Олександр Шаманов, начальник Диканського районного відділення МНС

Вогонь перекидається на дачні ділянки і нищить людське майно. У нас зараз автомобілі практично не знаходяться в частині. Постійно перебувають на викликах./

Аби зменшити кількість лісових пожеж та запобігти їх винекненню внаслідок людської недбалості, працівники МНС проводять профілактичні рейди. Під час них пожежники роздають людям листівка та вкотре нагадують основні правила поводження в лісі.

/Володимир Гришанін, головний фахівець відділення цивільного захисту територіального управління МНС

Особливу увагу під час профілактики ми уділяємо оголошенню можливих наслідків, які можуть виникнути внаслідок необачного спалення трави./

Що ж треба пам'ятати коли ви знаходитесь в лісі. Пожежники наголошують : не розводьте неконтрольованого полум'я, обов'язково гасіть після себе багаття. При виникненні пожежі не потрібно впадати в паніку, невелике полум'я можна засипати землею, залити водою та навіть затоптати ногами. Якщо ж полум'я більше потрібно негайно викликати пожежників.

Стрічка новин