Полтавські школярі долучилися до проведення Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу у твоїх руках»

Учні двадцять сьомої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів почали висадку дерев та кущів на прилеглій до навчального закладу території. Поруч зі школярами рослини саджали і наші журналісти.

Полтавські школярі активно підтримали проведення Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу у твоїх руках». Така акція, говорить прес-секретар Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства Лілія Гнатенко, на території України проводиться традиційно з 21 березня по 21 квітня.

/ Лілія Гнатенко, прес-секретар Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства

Дана акція проводиться державним агенством лісових ресурсів України. Це вже всьоме триває ця акція. Минулого року акція в нас проходила у рамках Міжнародного року лісів. Щороку на Полтавщині долучається до заходів у рамках акції більше 2000 учасників, переважно це учнівська та студентська молодь./

Основне завдання таких заходів, зазначає лісничий Дмитро Іваніна, - виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи України.

/Дмитро Іваніна, лісничий Розсошенського лісництва ДП «Полтавалісгосп»

Наша мета навчити, розказати, показати молоді наскільки для нас важливий ліс, зелені насадження та взагалі, що природа це наше життя і до неї треба бережливо відноситися./

Протягом одного дня учнями 27 школи було висаджено 25 саджанців верби мацудани, 4 берези та 20 кущів форзиції.Ці насадження, говорить директор загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №27, повинні прикрашати не лише територію школи, але й алеї міста.

/Людмила Заєць, директор ЗОШ І-ІІІ ступенів №27

Ми знаходимося у центрі міста, у нас зараз це тут паркова зона і збагатити не просто не користуючись тим, що люди уже посадили раніше, а збагатити наше місто, збагатити наш парк, прикрасити територію школи, це звичайно дуже важливо в екологічному вихованні дітей./

Школярі у рамках акції підготували малюнки відповідної тематики та написали вірші про збереження природи рідного краю. Діти впевнені - ніхто крім підростаючого покоління не вбереже лісові насадження Полтавщини.

/ Влада Гнатка, учениця 4 класу ЗОШ №27

Ліс повинні берегти і дорості й діти. І з природою дружить, і для неї жити. Посадіть дерева та полийте квіти, бо скільки можна за комп'ютером сидіти./

За словами працівників лісового господарства, у найближчому майбутньому вони планують залучити до проведення акції ще не одну школу Полтавщини.

Юлія Іващенко

Олексій Гнипа

Стрічка новин