Один з напрямків весняної діяльності Полтавського лісгоспу - заготівля березового соку

Саме він приносить в організм людини необхідні поживні речовини, які були втрачені взимку. Як відбувається заготівля березового соку на Полтавщині дізнавалися наші кореспонденти.

Березовий сік — прозора, солодкувата рідина, що міститься в судинах деревини берези і утворюється у великих кількостях в період весняного сокоруху. Точний період виділення березового соку, кажуть спеціалісти, встановити важко, тому що він залежить від погодніх умов. Сік починає бігти, коли тане сніг і набухають бруньки, приблизно в середині березня. Збирати напій припиняють, коли вже розпускається листя, в другій половині квітня.

/Олександр Романенко, провідний інженер з охорони праці ДП «Полтавський лісгосп»

Починаючи, коли вже тепло стає, коли припиняються морози, коли починає світить сонечко, тоді він і біжить найінтенсивніше./

До складу березового соку входять фруктоза, глюкоза, сахароза, органічні кислоти, ферменти і речовини, що володіють високою антимікробною активністю (фітонциди). Також чимало мінеральних елементів, яких потребує ослаблений весняним гіповітамінозом організм. Враховуючи ці властивості березового соку, говорять працівники лісового господарства, населення завжди намагалося придбати цей продукт. Але сьогодні масштаби закупівлі соку значно знизилися.

/Олександр Кислий, начальник штабу цивільної оборони ДП «Полтавський лісгосп»

В минулі часи наше підприємство заготовляло по 300 і більше тон цього напою. В ті часи цей напій користувався попитом, його здавали на плодоконсервні заводи. Брали не те що десятками, а й сотнями тон. З нього навіть виготовяли дитяче харчування./

Сьогодні слабкі показники заготівлі та реалізації березового соку обумовлені тим, продовжує пан Олександр, що на території України деякі заводи виробляють значно дешевший «сік березовий» — із звичайної води, лимонної кислоти і підсолоджувачів. Виробництво такого «соку» триває протягом цілого року, в той час як період заготівлі натурального березового соку обмежений двома — трьома тижнями.

Юлія Іващенко

Олексій Гнипа

Стрічка новин