Замість мрій про «красиве життя» – перспектива побувати з агратами

У полтавських правоохоронців – чергові порушники. На 8 тисяч гривень троє односельців поцупили товари із магазину Семенівського району області. За викрадені продукти, алкогольні напої та іншу «здобич», затриманим молодикам загрожує позбавлення волі на строк від 3-х до 6-ти років.

У сільському магазині розповідать: цих молодиків того дня запам'ятали, хоча і людей було багато.

/Ірина Анатоліївна, працює у магазині

В мене склалось враженя, що вони хотіли привернути до себе увагу. Вони, за словами продавчині, робили вигляд, що ї набридла черга і хотіли привернути до себе увагу. Мені здається,що їм це вдалось./

Після таких «відвідин» молодиків магазині продавчині недорахувались багато чого: туалетної води, 2-х машинок для чоловічих зачісок, спиртних напоїв, шоколадок, цигарок та іншого, загальна вартість яких сягає близько 8000 гривень.Тож керівницво магазину звернулось до правоохоронців. У останніх підозра впала на трьох місцевих мешканців. Під час санкціонованого обшуку помешкання одного із них було виявлено та вилучено викрадені із магазину речі.

Свій вчинок затримані пояснили тим, що ніде не працюють, а «красивого життя» хотілося кожному.

На сьогодні зловмисники затримані. Відносно них порушено кримінальну справу за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка із проникненням у приміщення). Вказані дії згідно законодавства України караються позбавленням волі на строк від трьох до шести років.

Стрічка новин