У податкових міліціянтів – свій улов

У несумлінного підприємця вилучили 40 тисяч пачок тютюнових виробів. Причина в тому, що реалізація означених товарів була незаконною.

Контрабанда не у кіно, а на ділі. Серед останніх перевірок – працівники податкової міліції Полтавщини припинили незаконну реалізацію тютюнових виробів іноземного та вітчизняного виробництва у містах Кременчук та Комсомольськ.

/Дмитро Скобельський, прес-офіцер УПМ ДПС у Полтавській області

Встановлено, що незаконну реалізацію цигарок організував 30 річний місцевий мешканець через мережу кіосків з продажу тютюнових виробів. У ході проведених оглядів 8 торгових точок на територіях ринків та у громадських містах працівниками податкової міліції було вилучено 40 тисяч пачок тютюнових виробів виробництва Росії, Молдови та Білорусії, а також виробництва України./

Вилучена продукція була з марками акцизного збору, що мають ознаки підроблення на загальну суму майже 400 тисяч гривень.

На даний час відносно чоловіка порушено кримінальну справу за ознаками ст.204 Кримінального кодексу України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів). Перевіряльниками встановлюються джерела надходження контрабандної тютюнової продукції на територію України.

Стрічка новин