Відстоювати свої права з самого дитинства вміють діти з мікрорайону Левада

Тут, незадоволені станом свого спортивного майданчика малеча разом з батьками зверталась і в мерію, і в управління житлово-комунального господарства. Коли результату не отримали - зателефонували на телебачення.

Чергове звернення від громадян. По телефону чоловічий голос говорить про те, що по бульвару Богдана Хмельницького, 5 занедбаний дитячий майданчик, і попрохав висвітлити цю тему в новинах. Ми за звичаєм виїхали на місце. Але як виявилось телефонував 15 - річний юнак якому не байдужа доля місця де він щодня відпочиває. Підтримати друга прийшло ще з 10 хлопчаків, які також станом свого двору абсолютно незадоволені.

/Влад, мешканець двору по бульвару Богдана Хмельницького, 5

Хотілось би більше розвиватись культурно, грати в футбол з друзями, але тут все розламане і немає де відпочивати./

/Влад, мешканець двору по бульвару Богдана Хмельницького, 5

Ці площадки, лавки, все розламане, немає де посидіти з друзями, поговорити./

Діти вже збирали підписи та надсилали листа до житлово-комунального управління, але відповіді так і не отримали. Аби прояснити ситуацію для малечі та відповісти на питання «Чи буде у них новий спортивний майданчик?» ми зателефонували до міської ради. Там нам повідомили, що ремонтувати майданчики у міста поки наміру немає. Натомість у міській раді є план побудови нових спортивних площадок у Полтаві на майбутній рік. Але де ці майданчики будуть, скільки їх буде встановлено і коли, ми відповіді так і не отримали. Тож дітям залишається чекати і сподіватись, що їх двір потрапив у список і новий майданчик у них все таки з'явиться.

Віталій Артамонов

Олексій Гнипа

Стрічка новин