А в обласній раді говорили про інвестиційну діяльність

Аби вона у регіоні розвивалась, навіть обласна програма відповідна діє. Про її завдання, надбання за рік минулий зокрема говорили на засіданні постійної депутатської комісії з питань бюджету та управління майном.

На порядку денному засідання постійної комісії облради з питань бюджету та управління майном – кілька питань і розгляд заяв та звернень. Серед перших – поговорили про інвестиції. Все – в рамках цільової програми підтримки інвестиційної діяльності, зміцнення міжнародного іміджу та розвитку міжнародного співробітництва Полтавської області, що розрахована до 2013 року.

/Дмитро Орлов, начальник управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності Полтавської ОДА

Заходи програми - це передбачені комплексні заходи, участь у виставках, в тому числі - міжнародного рівня, ті, що проводяться закордоном./

Із досвіду, розповідають фахівці, ми найбільш цікаві для Швейцарії, Росії, США, Великобританії. Якщо говорити про рік минулий, зазначає Дмитро Орлов – крім традиційного Сорочинського ярмарку, на який запрошували дипломатичні кола чи не з усього світу, вже укладена угода із Московською областю. У скарбничці регіону – і участь в інвестиційному форумі, який проходив у Донецьку.

/Дмитро Орлов, начальник управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності Полтавської ОДА

Показуємо потенціал, показуємо бізнес, в тому числі - вже працюючий. Пропонуємо площі для забудов. Все робимо для того, аби збільшити приток інвестицій у різні галузі економіки./

На реалізацію програми на цей рік заплановано виділити із обласного бюджету 440 тисяч гривень.

Крістіна Криженко

Євген Серба

Стрічка новин