Полтавський центр зайнятості продовжує співпрацю з учнівською молоддю міста

На території школи-інтернату №2 імені Надії Крупської розгорнув свою діяльність мобільний центр профорієнтації. Представники центру пропонували учням 9 та 11 класів вже сьогодні зосередитися на виборі майбутньої професії.

До полтавської школи-інтернату №2 імені Надії Крупської завітали гості - фахівці полтавського центру зайнятості. Такі візити, наголошують школярі, для них вже стали традиційними.

/Людмила Кобіль, учениця 11-го класу

Ці люди завжди до нас приходять з першого дня навчання, з 1 вересня. Проводили безліч екскурсій, побували ми в різних навчальних закладах, і у вищих, і в університетах./

Спеціалісти Полтавського центру зайнятості на території школи розташували мобільний центр профорієнтації. Основне завдання якого, говорять фахівці, надати учням якнайбільше інформації про майбутню професію.

/ Владислав Кривоспицький, заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Полтавського міського центру зайнятості

Наша мета все ж таки донести учням, батькам, вчителям, що все ж таки робітнича професія на сьогоднішній день є актуальною, є престижною, є заробітною. І тому зараз у нас бракує токарів, швачок, продавців./

Завдання даного візиту, відзначають представники центру зайнятості, - привернути увагу старшокласників до проблеми професійного самовизначення. Школярі активно висловлювали міркування відносно власних професійних намірів і отримання бажаних спеціальностей.

/Бліци:

- Дуже люблю дітей, хочу своє життя присвятити саме цій професії. Хочу стати вчителем молодших класів;

- Я хочу бути інженером, тому що це, мені багато хто розповідав, потрібна технічна професія у нашому регіоні;

- Я хочу стати журналістом, хочу поступити у педагогічний інститут наш полтавський./

Спеціалісти міського центру зайнятості ознайомили учнів з основами правильного вибору професії, особливостями роботи по кожній з обраних молоддю спеціальностей, а також розповіли про найбільш актуальні та затребувані на сьогодні професії. Діти дізналися про соціальні послуги, що надаються службою зайнятості населенню, можливістю навчання та подальшого працевлаштування. Правильний вибір професії для молоді, говорять фахівці, – це одна з найважливіших умов для усвідомлення учнями власної значущості та отримання місця в економічному житті країни.

Юлія Іващенко

Сергій Сепітий

Олексій Гнипа

Стрічка новин