Сир «Сулугуні» – поза законом, принаймні, у Чутівському районі області

Саме тут вже в черговий раз був виявлений підпільний сирний цех. Все за звичним сценарієм: у підприємця немає необхідних дозволів і на додачу – повна антисанітарія виробничих приміщень.

Чутівський район області у перевіряльників, а саме – відділу ветмедицини і управління боротьби із організованою злочинністю – на особливому контролі.

/Володимир Передерій, заступник начальника ветеринарної міліції УМВС України в Полт.області

В цьому районі вже не один раз виявлялися факти порушень створення сирнихз цехів. Так і під час однієї із перевірок було виявлено підприємця. який мав дозвіл на молокоприймальний цех, а при цьому іще і займався виготовленням сиру./

Власне молокоприймальний пункт і виробничий цех складалися з однієї кімнати. Продукція виготовлялась крім того, що без документів, а і без необхідних санітарно-гігієнічних норм. На підлозі – багнюка, у не менш брудних бочках – кисле молоко. Під час обстеження правоохоронці виявили 500 л молока та 55 кг готового сиру «Сулугуні». Оскільки неякісна продукція підлягає знищенню, сир було утилізовано – його згодували свиням підприємця-порушника. За виявлені порушення на чоловіка було складено адмінпротокол та вручено відповідний припис за 107-ю статтею Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Стрічка новин