Знову про Євро і знову про підготовку до нього говорили в Полтавській ОДА

Тут під головуванням заступника губернатора Валерія Пархоменка пройшла нарада, головну увагу на якій приділили готовності туристично-готельної галузі до футбольного чемпіонату.

В обласній державній адміністрації знову говорили про Євро-2012. Наш регіон футбольний чемпіонат зачепить опосередковано, стосуватиметься він нас переважно у частині доріг державного значення, які проходять через нашу область. Та не лише вони, припускають в адміністрації, зацікавлять туристів. На сьогодні Полтавщина має близько 70 готелів та інших засобів розміщення, тож бажаючим зупинитися в одному з районів запропонують максимальні зручності. А тим, хто свій готельний бізнес тільки планує, – всі умови для його ведення. Бо ж не скористатися вже існуючими туристичними маршрутами, – гріх.

/Валерій Пархоменко, заступник голови – керівник апарату Полтавської ОДА

Ми готові дати нові можливості для розвитку підприємців, які цим займаються. Ми сьогодні можемо сказати, що у нас є так би мовити старі маршрути, наприклад, те саме Більське Городище, де можна не тільки день, там можна місяць подорожувати/

Та прикрашають Полтавщину не тільки пам'ятки історії й архітектури, нагадав Валерій Пархоменко. Так стихійний ринок біля Хоролу – не найкраща візитівка останнього. Та й інші райони таким виділяються, тож зауваження отримали і вони.

Повертаючись до теми вже придбаного у рамках фінанасування з обласного бюджету, Валерій Пархоменко нагадав: зробити встигли немало.

/Валерій Пархоменко, заступник голови – керівник апарату Полтавської ОДА

У нас закуплені аеромобілі швидкої допомоги, які готові надавати екстренну медичну допомогу і транспортувати на далекі відстані хворих у вкрай тяжкому стані. Тому от, посилюючи таким чином медицину, дорожню службу, туристичну та інформаційну галузі, у такий спосіб ми будемо впливати на вкладання ресурсів у Євро-2012/

Діана Литвиненко

Сергій Сепітий

Стрічка новин