У Полтавській державній аграрній академії тривають «Дні сталого розвитку «Ріо+20: український погляд»

Цього дня на тему сталого розвитку національної економіки дебатували студенти. Така форма роботи, впевнені у виші, дозволить виявити сучасне бачення вирішення нагальних питань як світової спільноти взагалі, так й України зокрема.

Цього дня у Полтавській державній аграрній академії пройшли студентські дебати на тему «Фактори сталого розвитку національної економіки». Сперечалася молодь у контексті проведення днів сталого розвитку «РІО+2012: Український погляд». Нагадаємо, РІО+20 – це коротка назва Коференції ООН з питань сталого розвитку, яка вперше пройшла у Ріо-де Жанейро у 1992 році з метою обговорення плану дій щодо вирішення нагальних проблем, які стоять перед людською спільнотою.

/Юлія Помаз, доцент кафедри економіки підприємства, ф-ту економіки та менеджменту ПДАА

Тобто вирішення подолання бідності, вирішення певних економічних проблем, забезпечення соціальної справедливості в країнах тощо/

Наступна зустріч представників уряду, неурядових організацій, громадських сил та бізнесменів, яких хвилює майбутнє світу, відбудеться в Ріо-де-Жанейро у червні 2012. Студенти та викладачі Полтавської державної аграрної академії вже активно долучилися до розгляду проблемних питань, які стосуються сталого розвитку національної економіки України, актуальність яких також пов'язані з різними сторонами життєдіяльності людської цивілізації – світовою політикою й економікою, міждержавними і міжнаціональними відносинами, екологічними та демографічними умовами існування людей. Обговорення тривало у форматі дебатів. Адже саме така форма обміну думками, впевнені викладачі, сприяє пошуку найкреативніших та корисних ідей.

/Юлія Помаз, доцент кафедри економіки підприємства, ф-ту економіки та менеджменту ПДАА

Ми вважаємо, що проведення саме такої форми дозволить виявити, яке бачення сучасної молоді нашого майбутнього, як вони намагаються долучатися до вирішення цих надзвичайно складних проблем/

Альона В'язнікова

Олексій Гнипа

Стрічка новин