На асфальтному заводі у Полтаві не знають, що вони вже працюють

Полтавські водії вже не знаходять слів, щоб описати полтавські дороги. А міська влада не хоче говорити, коли у Полтаві запрацює асфальтний завод. Втім, керівництво міста стверджує, що він вже розпочав роботу, а от що ж виявляється на повірку, дізнаєтеся із наступного сюжету.

Їзду полтавськими дорогами можуть витримати тільки люди із стальними нервами, кажуть водії, та у більшості, щоб описати враження від вояжу містом, слів, а саме їх культурних аналогів, вже не вистачає.

/Водій

Жах! У страшному сні не вигадаєш! Слів немає, тільки вирази. Навіть сваритися не хочеться. Подивіться ні ці дороги! Де дороги?! Втрачаємо колеса на цих дорогах, втрачаємо нерви, де дороги?!/

/Водій

Які враження? Одні мати можна говорити. Чесно кажучи, слів немає, тому що вже давно треба починати що-небудь робити. Вже відремонтувати їх давно пора, сніг зійшов. Як правильно говорять, сніг зійшов у нас разом із асфальтом/

Те, що з міськими автошляхами у Полтаві треба вже давно щось робити, погоджуються й інші водії, бо, незважаючи на недовготривалу зиму, дорогами їх назвати цієї весни, кажуть, язик не повертається, цитують інтернетні фішки: «Полтавські дороги? Ні, не бачив».

/Водій

Це не дороги, а напрямки. Чесно скажу, не знаю, за що люди платять збори і тому подібне, по дорогам їздити просто неможна. По ним можна їздити тільки на броньовиках. Якби ті люди, які займаються ремонтом доріг, заплатили за ремонт транспорту, який на них вбивається, то вони б задумались, варто їх робити, чи ні. Тому що це просто жах, кошмар, у нас - не дороги/

/Водій

Так немає доріг! Доріг немає! Дорожний збір ми платимо, а дороги ніхто не робить! Навіть елементарного ремонту ніхто не робить. Що тут казати? Машини псуються, а толку ніякого, і те, що обіцяли, ніхто нічого не зробив/

А обіцяли керманичі міста дійсно багато. Три тижні тому журналісти нашого каналу вже зверталися до проблеми ремонту полтавських доріг. У прес-службі міської ради нам повідомили, що 2012 рік стане у Полтаві роком капітального ремонту доріг. На це полтавська влада виділила 7,6 млн. грн., та ще очікується субвенція з держбюджету у розмірі 12 млн. грн. Затримка, пояснювали тоді, тільки за матінкою-природою. Щоб здійснити поточний ремонт, необхідні відповідні погодні умови, стверджували, що запрацює і асфальтний завод.

Як тільки погода устаткувалася, наші журналісти звернулися до прес-служби міської ради з проханням ознайомити нас із ходом ремонтних робіт на дорогах міста, роботою асфальтного заводу. Та впродовж тижня голова прес-служби міської ради Ігор Дудка так і не зміг надати інформацію та організувати екскурсію знімальній групі на асфальтний завод. Звернувшись напряму до заступника міського голови Олександра Найпака, який курує питання ЖКГ. Конкретної інформації також не отримали, нас ввічливо відфутболили до тієї ж прес-служби. Запевнив нас лише у тому, що асфальтний завод уже працює. Щоб розірвати замкнене коло – прес-служба – Найпак – прес-служба, правду вирішили шукати прямо на місці – на асфальтному заводі. Він, за словами працівників підприємства, не зовсім працює, всупереч словам заступника міського голови.

/охоронник асфальтного заводу

- Ще не працює

- Не працює?

- Сьогодні не вмикали

- А з початку весни вмикали?

- Я не знаю, я в ті зміни не працював/

/енергетик асфальтного заводу

- В стадії ремонту

- Який ремонт?

- Дрібний

- А коли плануєте почати?

- Це треба керівництво запитати, я вам зараз не скажу, у них є плани

- Тобто, ще не почали? Асфальт не роблять, не вивозять і не кладуть?

- Підготовка ведеться, але коли буде працювати, я вам не скажу/

Відтак, погодніх умов автомобілісти вже дочекалися, тепер доведеться ще почекати, доки на те буде воля ... міської влади.

Альона В'язнікова

Олексій Гнипа

Стрічка новин