На чергове нарікання людей щодо дахів, які течуть, комунальники відповідають незмінним «немає коштів»

«У нашому будинку тече дах, допоможіть достукатись до комунальників» – із таким проханням до редакції нашого каналу звернулась мешканка будинку по вулиці Миру, 6. Жінка обурена, говорить: до ЖЕДу ходила систематично із скаргами і заявами, мов до себе на роботу. Втім, ситуація залишається незмінною: тільки-но зійшов сніг – дах знову почав протікати.

Чому Тетяна Валентинівна запросила до себе телебачення – видно іще на сходинковій клітині. Поруч із комунікаціями – затоплена стеля і стіна. Саме над цією квартирою тече дах. Жінка вже просто не може стримати сліз: говорить, комунальники хоча б совість мали – ходить до них систематично.

/Тетяна Лугова, мешканка будинку по вул.Миру,6

Зверталась до них, і вже не раз, і до ЖЕДу до нашого постійно, і ніхто мені не може допомогти/

Зі свого ж боку, продовжує жінка, і за квартплату сплачує систематично, і необхідний договір із ЖЕДом уклала.

/Тетяна Лугова, мешканка будинку по вул.Миру,6

Ось нещодавно уклала договір, а винний хто, хто відповідальний, у нас взагалі крайні є? Є у нас мер міста Олександр Федорович, чи нема?/

Жінка говорить: у минулому році вже і ремонт почала робити, думала, що перестане текти. Аж перші потепління і танення снігу вилилися у чергові розводи на стелі її квартири. Оскільки через реорганізацію полтавських ГЖЕДів знайти крайнього нині стало іще важче, ми напряму звернулись до профільного заступника мера. Він відповів, що заявки по цьому будинку є не тільки від Тетяна Валентинівни, а ще з квартир п'яти. Заявки є, а ось грошей на виконання ремонту у комунальників немає. На питання «Коли ж з'являться?», відповідь одна: «Якщо депутати додатково виділять гроші на сесії». Тож, напевне, порада журналістів мешканцям верхніх поверхів(не лише тим, хто проживає по Миру, 6, а всім тим, чиї будинки мають протікаючий дах), залишається одна: ходити із простягнутою рукою до полтавських депутатів, або одразу – із пікетом до міськради перед наступним сесійним засіданням.

Крістіна Криженко

Євген Серба

Стрічка новин