Музичне училище приймає фестиваль-конкурс «Полтавська весна»

Протягом кількох років Полтавське музичне училище відчиняє свої двері для молодих виконавців на мідно-духових інструментах із різних куточків України. Цьогорічний фестиваль-конкурс «Полтавська весна» присвятили 170-ій річниці від Дня народження Миколи Лисенка.

Уже вкотре Полтавське музичне училище імені Миколи Лисенка гостинно запрошує на фестиваль-конкурс «Полтавська весна». Цей рік не став винятком і позмагатися у вправності грі на мідно-духових інструментах до Полтави приїхали виконавці з різних регіонів України. Бажання взяти участь у конкурсі виявили більше 30 осіб.

/Валерій Посвалюк, голова журі фестивалю-конкурсу «Полтавська весна»

Цей конкурс проводиться протягом кількох років. І мені дуже приємно, що засновники цього конкурсу, спонсори цього конкурсу – педагоги та учні Полтавського училища. Це дуже приємно. Небагато людей знаходиться таких, які, займаючись чимось в юності, потім у подальшому свою долю пов'язують із розвитком української музичної культури/

Конкурсна програма складається з двох частин, розповідає Валерій Посвалюк. Учасники повинні виконати один твір крупної форми та кілька різнохарактерних творів. Причому матеріал, з якими юні музиканти беруть участь у конкурсі, вони обирають самі. Такі демократичні вимоги допомагають розкрити майстерність учасників, переконаний Валерій Посвалюк.

/Валерій Посвалюк, голова журі фестивалю-конкурсу «Полтавська весна»

Зазвичай високий рівень учасників, і нам часом доводиться розв'язувати доволі складні завдання при визначенні переможця. Буває, часом виконавці перед тим, як визначити їхній рівень кваліфікації, дати їм якесь місце, потрібно добряче поміркувати і зважити дуже численні складники/

Серед таких чинників – якість звуку, ступінь володіння інструментом тощо. Демонструватимуть усі свої навички та вміння учасники конкурсу протягом кількох днів.

Крістіна Брігіда

Олексій Гнипа

Стрічка новин