До чемпіонату Євро-2012, Полтавщино, готуйсь!

Під таким лозунгом вже не перше засідання працює обласна Координаційна рада. Цього разу зібралися поговорити про безпеку, підготовку вертолітних площадок на випадок надзвичайних ситуацій і ремонт доріг.

Не вперше і не востаннє зібрались відповідальні керівники у стінах облдержадміністрації зібрались, аби поговорити про підготовку області до чемпіонату Євро-2012. Кажуть: хоча безпосередньо у нас ключове спортивне торщиже проходити не буде, слід, як-то кажуть, «не впасти обличчям у бруд», тож для себе поставили ряд завдань, які слід виконати.

/Валерій Пархоменко, заступник голови – керівник апарату Полтавської облдержадміністрації

В першу чергу це безпека людей: камери спостереження, попередження стихійної торгівлі, щоб громадяни показали, що ми цивілізована європейська країна. Також підготовка вертолітних площадок, зокрема, біля медичних закладів/

Крім того, продовжує Валерій Пархоменко, все-одно самі команди і вболівальники проїжджатимуть через регіон трасою Київ-Харків. Тож саме останній пункт – це завдання номер один. Є іще і доручення губернатора – привести до ладу всі узбіччя і лісосмуги.

/Валерій Пархоменко, заступник голови – керівник апарату Полтавської облдержадміністрації

Я думаю, спільно із центром зайнятості ми проведем таку роботу, прибирання, щоб 21 числа на обласний суботник, то до того часу ми наведем лад і на наших дорогах як в частині ремонту, так і в частині благоустрою/

Крім траси Київ-Харків-Довжанський не оминуть увагою і дороги Зіньків-Гадяч-Лохвиця-Чорнухи. Посадовці не виключають, що саме нею туристи захочуть відвідати історичні місця нашого регіону.

Стрічка новин