В Полтавській ОДА думали, як захистити споживача

Збиралася громадськість і в Полтавській обласній державній адміністрації. Учасники круглого столу винесли рішення про створення у 23-х районах області протягом року громадських координаційних рад з питань захисту прав споживачів. Намагатимуться активізувати свою діяльність в поточному році і державні котролюючі органи.

Згідно із Законом України, споживач – фізична особа, яка придбаває, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, безпосередньо не пов'язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов'язків найманого працівника. Держава, говорять фахівці, повинна забезпечувати споживачам захист їх прав та надавати можливість вільного вибору продукції. З цією метою Управління з питань розвиту споживчого ринку разом з Управлінням з питань захисту прав споживачів Полтавської облдержадміністрації, Державним підприємством «Полтавастандартметрологія» та відповідними контролюючими органами виробили ряд пропозицій для вирішення проблемних питань у сфері споживчої політики. Документальне підтвердження такої взаємодії – розроблення проекту Програми захисту прав споживачів у Полтавській області.

/Михайло Бугрій, начальник управління з питань розвитку споживчого ринку Полтавської ОДА

Основна мета і завдання цього проекту ми бачимо собі у комплексному розв'язанні проблем, які існують і продовжують існувати сьогодні на споживчому ринку області. Також захист інтересів та прав громадян як споживачів, так і надавачів послуг/

Цей проект, продовжує пан Михайло, не був прийнятий сесією обласної ради. Основна причина, говорить посадовець, – відхилення пункту про великі кошторисні витрати.

/Михайло Бугрій, начальник управління з питань розвитку споживчого ринку Полтавської ОДА

Головна причина, я думаю, полягала в тому, що там була закладена певна частина коштів, і не змогли переконати депутатів обласної ради на той час, що ті 2,5 чи 3 млн. гривень були б спрямовані якраз на ті цілі, які викреслені були у заходах програми/

На сьогоднішній день, говорить начальник Інспекції з питань захисту прав споживачів у Полтавській області, динаміка розвитку скарг споживачів досить швидко зростає. Лише цього року надійшло 308 скарг, з яких по двомстам п'ятдесяти чотирьом вже прийняті позитивні рішення на користь заявників.

/Олександр Волков, начальник Інспекції з питань захисту прав споживачів у Полтавській області

За два тижні перевірили ми продовольчих товарів на суму понад 90 тисяч гривень, порушень встановлено на 54 тисячі; продовольчих перевірено на 28 тисяч гривень, а порушень на 17 тисяч гривень/

В ході засідання Круглого столу учасники прийняли рішення про створення у 23-х районах Полтавщини громадських координаційних рад, які займатимуться вирішенням питань захисту прав споживачів. Державні контролюючі органи в поточному році також планують активізувати свою діяльність.

Стрічка новин