У Полтавській державній аграрній академії цими днями говорили про перспективи

Сільськогосподарське господарство як платформу для роботи сучасних спеціалістів і зокрема менеджерів представили потенційним фахівцям - полтавським школярам. Круглий стіл у рамках днів науки Аграрної академії відвідали і наші кореспонденти.

У Полтавській державній аграрній академії у рамках днів науки, які тривають у виші, пройшло засідання Круглого столу студентів та викладачів кафедри менеджменту. Завідувач останньої Тамара Лозинська говорить: сучасне сільське господарство якісно відрізняється від того, яке було 20 років тому, – воно набагато перспективніше.

/Тамара Лозинська, завідувач кафедрою менеджменту ПДАА

Це й нова техніка, це й нові технології, нові способи організації виробництва, нові компанії, різні джерела капіталу, можливість вивезення продукції за кордон, співпраця із зарубіжними інвесторами/

Відтак нині, продовжує пані Тетяна, аграрна галузь потребує фахівців із сучасних професій: програмістів, рекламістів, знавців мови і, безперечно, – менеджерів. Про масу можливостей для молодих фахівців-управлівців в аграрній галузі зокрема і перспективність професії взагалі студенти-менеджери та викладачі кафедри розказали і своїм потенційним колегам.

/Тамара Лозинська, завідувач кафедрою менеджменту ПДАА

Ми сьогодні вирішили залучити школярів, показати, що це за професія - менеджер. Чим вона відрізняється, в чому полягає її сутність, якою повинна бути людина, яка хоче отримати цю професію, також певні перспективи, які можуть її очікувати/

Засідання круглих столів, вдало поєднане із профорієнтаційною роботою, на кафедрі менеджменту планують проводити і надалі.

Стрічка новин